سه شنبه 29 خرداد 1397  
تاریخ انتشار: جمعه 13 مرداد 1396
  تعداد بازدید: 298

ریال نیوز :  نخستین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های خراسان شمالی در بجنورد آغاز به کارکرد.


به گزارش ریال نیوز،نخستین نمایشگاه مطبوعات خراسان شمالی بعدازظهر امروز با حضور مؤسسات مطبوعاتی، نشریات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری این استان در محل شهربازی بجنورد افتتاح شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: مطبوعات و رسانه‌ها نقش به سزایی در توسعه استان ایفا می‌کنند.

حسین فرخنده تصریح کرد: کمک به رشد رسانه‌های خراسان شمالی درواقع کمک به توسعه استان است.

وی بر تغییر فضای گفتمانی در حوزه نشریات و رسانه‌های استان و ایجاد گفتمان سازی به‌منظور ارتقای کمی و کیفی رسانه‌های خراسان شمالی تأکید کرد.

وی برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در  خراسان شمالی را اتفاقی مثبت ارزیابی کرد که از سوی خانه مطبوعات این استان رقم خورده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: نقش رسانه در جامعه آگاهی بخشی و افزایش مسئولیت اجتماعی در افراد است.

فرخنده ابراز امیدواری کرد: با انسجام و تعامل بیش‌ازپیش اصحاب رسانه خراسان شمالی، مسئولان و مردم بتوان فضای گفتمان در جامعه را فراهم و زمینه‌های توسعه استان را گسترش داد.

وی با اشاره به تنوع سلیقه‌ها و تفکرات مختلف در مطبوعات و خبرگزاری‌ها، تصریح کرد: درنهایت توجه به چشم‌انداز ترسیم‌شده و رسیدن به یک هدف مشترک که همان توسعه است، نقشه راه صاحبان قلم خواهد بود.

 به گفته مدیر خانه مطبوعات خراسان شمالی، ۱۶ رسانه شامل نشریات مکتوب، روزنامه، خبرگزاری و پایگاه خبری در نخستین نمایشگاه مطبوعات استان حضور دارند.

حبیب یزدان پناه برگزاری نمایشگاه مطبوعات در خراسان شمالی را گامی روبه‌جلو در جهت توسعه استان دانست و افزود: این نمایشگاه فرصتی برای معرفی دست آوردها و ابتکارات فعالان حوزه خبر و رسانه است.

گفتنی است، نخستین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های خراسان شمالی در محل شهربازی بجنورد از ساعت ۱۸ تا ۲۳ پذیرای عموم مردم و مسئولان استانی خواهد بود

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید