شنبه 2 تير 1397  
تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 شهريور 1396
  تعداد بازدید: 166

ریال نیوز : رییس اتاق بازرگانی گفت: بخش خصوصی آمادگی کامل دارد با وزیر جدید صنعت همکاری کند.


به گزارش ریال نیوز به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت ،غلامحسین شافعی، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، در آیین تکریم از محمدرضا نعمت زاده، وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت و معارفه محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم، گفت: نعمت زاده مدیری تلاشگر و به معنای واقعی کلمه سخت کوش بود که دنبال خرید محبوبیت نبود و از شروع کارش در وزارت کار تاکنون اثرات قابل توجهی را از خود به یادگار گذاشت. همچنین شریعتمداری مدیری نجیب، شریف  و مردم دار و یار دیرین اقتصاد کشور است.

وی ادامه داد: بخش خصوصی با تمام قوا آمادگی همکاری برای تحقق برنامه های شریعتمداری را دارد. به این ترتیب دولت با کمک و مشارکت بخش خصوصی است که می تواند از عهده مشکلات برآید.

وی گفت: نعمت‌زاده روی ویلچر هم باشد در یک سازمان حضور خواهد داشت

در بخش دیگری از این مراسم افروز بهرامی، مدیر کل سرمایه گذاری خارجی وزارت صنعت، معدن و تجارت، ضمن قدردانی از رییس جمهور برای برگزیدن یکی از بهترین مدیران خود برای تصدی سخت ترین وزارتخانه کابینه دوازدهم، گفت: توسعه متوازن، پایدار و همه جانبه بدون حضور زنان به عنوان نیمی از ظرفیت جانبه امکان پذیر نیست که از دکتر شریعتمداری درخواست داریم این مهم با توجه ویژه ای دنبال شود.

وی ادامه داد: حضور بانوان در مناصب مدیریتی وزارت صنعت، معدن و تجارت  در دولت یازدهم ۴۴ درصد رشد داشته است که از حسن انتخاب  نعمت زاده در این زمینه قدردانی می کنیم.

این مقام مسوول تصریح کرد: ایجاد استراتژی برای به هم رسانی کسب و کارها و اتصال به بازارهای جهانی از اولویت های مهم توسعه اقتصادی کشور است. این در حالی است که در دولت یازدهم ۷ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی جذب شد که شامل پروژه های افتتاح شده و در حال اجراست و قراردادهای بزرگ کنونی لحاظ نشده است.

طبق گفته بهرامی توزیع جغرافیایی سرمایه گذاری خارجی در دولت یازدهم گسترده تر شد. Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید