سه شنبه 29 خرداد 1397  
تاریخ انتشار: شنبه 18 شهريور 1396
  تعداد بازدید: 70

ریال نیوز : وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد، مسکو آماده است که در چارچوب سازمان امنیت و همکاری اروپا با آمریکا تعامل و مذاکره داشته باشد.


به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه خبری راشا تودی، پیش از این دبیرکل سازمان امنیت و همکاری اروپا اعلام کرده بود که این سازمان آمادگی فراهم ساختن بستری برای بهبود روابط آمریکا و روسیه را دارد.

دستگاه دیپلماسی روسیه در همین زمینه اعلام کرد: ما آمادگی این را داریم که تعاملی محترمانه و نتیجه‌محور با تمامی اعضای سازمان امنیت و همکاری اروپا از جمله ایالات متحده داشته باشیم اما بدون در نظر گرفتن منافع طرف مقابل، هیچ کاری ممکن نیست.

دستگاه دیپلماسی روسیه تاکید کرد: متاسفانه با توجه به رویدادهای اوکراین، طرف آمریکایی اقدام به اعمال فشار، کاربست گفتمانی خصمانه و پا فرا گذاشتن از چارچوب دیپلماتیک کرده است.

مسکو اعلام کرد، رویکرد تعاملی آمریکا بهبود روابط دو جانبه و تحقق اهداف سازمان امنیت و همکاری اروپا را دچار سختی و چالش کرده است.

وزارت امور خارجه روسیه همچنین اعلام کرد، مسکو همواره از بهره‌گیری از سازمان امنیت و همکاری اروپا به عنوان چارچوبی برای مذاکرات سازنده و دستیابی به راهکارهایی سازشگرانه برای حل مشکلات موجود در منطقه حمایت کرده است.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید