چهارشنبه 27 تير 1397  
تاریخ انتشار: شنبه 1 مهر 1396
  تعداد بازدید: 182

ریال نیوز : مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای حمایت از دانش آموزان مناطق محروم، با حضور در دبیرستان آموزش متوسطه شهدای هفتم تیر منطقه ۱۸ آموزش و پرورش، زنگ آغاز سال تحصیلی را نواخت.


به گزارش ریال نیوز به نقل از اداره روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، با توجه به امضای تفاهم نامه حمایت از دانش آموزان مستعد با اولویت مناطق محروم، مرتضی اکبری مدیرعامل، مجید وکیل مشاور و رئیس اداره حوزه مدیریت و حمیدرضا صمدی سرپرست اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک با حضور در میان دانش آموزان، نسبت به توزیع اقلام آموزشی و بهداشتی و اهدای شاخه گل مبادرت ورزیدند.

اکبری در جمع دانش آموزان مقطع متوسطه مدرسه شهدای هفتم تیر با اشاره به اهتمام جدی بانک قرض الحسنه مهر ایران به ارتقاء مسائل فرهنگی ،بیان داشت: این بانک در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی محوله، به دنبال افزایش عدالت آموزشی و تربیتی به ویژه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، انسداد مبادی بی سوادی و توجه به پیش نیازهای آموزشی خصوصاً در پایه متوسطه است.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران در تعامل و هم افزایی با معاونت آموزش و پرورش اقدام به توزیع ۳۳ هزار بسته آموزشی- بهداشتی به ارزش ۱۵ میلیارد ریال، در مناطق محروم کشور نموده است.

اکبری تصریح کرد: تمرکز و توجه بانک قرض الحسنه مهر ایران در دولت تدبیر و امید این است که مناطق آسیب پذیر و محروم مورد حمایت ویژه قرار گیرند تا روح امید و انگیزه برای تحصیل دانش آموزان و والدین آنان همچنان زنده بماند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خاطر نشان ساخت براین اساس، بانک بخشی از بودجه تبلیغاتی خود را به خرید بسته های حمایتی مورد نیاز دانش آموزان مدارس شبانه روزی از قبیل: کیف و کوله پشتی، لباس و گرمکن ورزشی، کفش، دفتر، خودکار، مسواک، خمیردندان و غیره اختصاص داده است و معاونت آموزش متوسطه نیز اقدامات لازم برای شناسایی و تهیه اسامی مدارس و دانش آموزان نیازمند با اولویت مناطق محروم کشور را برعهده دارد.

در پایان رضایی مدیر دبیرستان دولتی عادی شهدای هفتم تیر ضمن تقدیر از زحمات و حمایت های مدیران و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران، آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ماه محرم را به دانش آموزان تبریک و تعزیت گفت.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید