شنبه 28 مهر 1397  
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 آبان 1396
  تعداد بازدید: 214

ریال نیوز : خودپردازهای بانک صادرات ایران در سراسر کشور به منظور دریافت کمک‌های نقدی مردم شریف ایران برای یاری رساندن به مردم مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه به طور ویژه آماده شد.


به گزارش ریال نیوز، بنابر اعلام بانک صادرات ایران، تعداد بیش از پنج هزار دستگاه خودپرداز این بانک در سراسر کشور با ارائه امکان ویژه، آماده دریافت و انتقال وجوه اعطایی مردم به هموطنان آسیب‌دیده از زلزله اخیر است.

بانک صادرات اعلام‌کرد: تجهیز همه خودپردازهای بانک به گزینه «زلزله‌زده‌های غرب کشور» در زیر منوی «سازمان‌های خیریه» در منوی «انتقال وجه و کمک‌های مردمی» امکان جدیدی از بانک صادرات ایران است که قابلیت دریافت و تجمیع سریع کمک‌های مردمی را فراهم کرده است.

بانک صادرات ایران نیز در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، ضمن تلاش در جهت تسهیل خدمات حمایتی بانکی برای مردم منطقه زلزله‌زده در بدو امر با تخصیص یک میلیارد ریال از هزینه تبلیغاتی بانک، اختصاص مزایای یک روز مرخصی کارکنان بانک و شرکت‌های تابعه برای کمک‌رسانی نقدی و همچنین تعیین شماره حساب ٦٥٦٥ در شعبه مرکزی (کد ٣٠٤٦) این بانک، یاری‌رسانی به مردم رنج‌دیده از این ضایعه بزرگ را سرعت بخشیده است و شماره حساب سپهری ٠١١١٢٩٧٩٠٢٠٠١ و شماره کارت ٦٠٣٧٦٩١٩٨٠٠٣٠٥٩٧ به نام زلزله‌زدگان استان‌های غرب نیز به منظور تجمیع کمک‌های نقدی هموطنان در نظر گرفته شده است.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید