شنبه 28 مهر 1397  
تاریخ انتشار: جمعه 26 آبان 1396
  تعداد بازدید: 324

ریال نیوز : مشاور پژوهش، خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران در آخرین روز برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال با اعلام اینکه در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال نسبت به سال گذشته به لحاظ تولید محتوای خلاق رشد 800درصدی بوجود آمده است، گفت: این نمایشگاه یکی از دستاوردهای خلاق و بی بدیل کشور در حوزه فضای مجازی است.


به گزارش ریال نیوز ، عبدالرضا کردی در حاشیه آخرین روز برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال به ارزیابی های شورای هسته فناورانه راه مبین به طور روزانه توسط 10تن از کارشناسان این شورا از نمایشگاه رسانه های دیجیتال اشاره کرد و گفت: در بازدیدهای میدانی از نمایشگاه رسانه های دیجیتال میزان رشد امور و برنامه های نمایشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت.
مشاور پژوهش، خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران ابراز داشت: به لحاظ رشد محتوایی نمایشگاه رسانه های دیجیتال درخصوص ارائه محتواهای تازه تر و پاسخگوتر برای مخاطبان و بازدیدکنندگان نسبت به سال گذشته یک رشد چشمگیر و  برابر250 درصد داشته‌است.
وی افزود: یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال به لحاظ مخاطبین و بازدیدکنندگان و نیز فعالیت و پاسخگویی متخصص و صاحب نظران در حیطه های رسانه شناسی ، سواد رسانه ای ،آسیب های رسانه ای داری  رشد 400 درصدی نسبت به سال قبل است.
کردی در ادامه افزود: در حوزه رشد عمومی تقریباً بین 250 تا 270درصد شاهد رشد مخاطب بودیم و به لحاظ تولید محتوای خلاق رشد 800درصدی بوجود آمد که نشانگر این امر است که برنامه ها و محتواهای جدیدی در بخش خدمات اجتماعی و روانشناسی، شهروندی، علمی و... در حوزه فضای مجازی رخ داده است.
مشاور پژوهش، خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران یادآور شد: برای نخستین بار حوزه علوم پزشکی را بعنوان نوآوری جدید در نمایشگاه رسانه های دیجیتال مشاهد کردیم.
وی یادآور شد: نرم افزارها و برنامه های بسیار جالبی در زمینه استارتاپ ها با همکاری دانشگاه صنعتی شریف به صورت یک فرآیند از پیش تعیین شده و هدایت شده درنمایشگاه به چشم خورد. بخش استارتاپ ها در حوزه های دانش آموزی، دانشجویی وفضای آزاد در سال جاری نسبت به سال گذشته  حداقل 300 تا 400 درصد رشد داشته است.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید