سه شنبه 22 آبان 1397  
تاریخ انتشار: سه شنبه 7 آذر 1396
  تعداد بازدید: 171

ریال نیوز : همایش نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد و تحقق اقتصاد مقاومتی این بار بهانه ای می شود تا مدیران اقتصادی کشور دورهم جمع شوند و با این تجدید میثاق بتوانند روند بازسازی و کمک به زلزله زدگان را تسریع بخشند.


به گزارش ریال نیوز ،سید داود عربشاهی، دبیر اجرایی این همایش در این باره اظهار کرد: دومین همایش نقش مدیران اقتصادی کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی با شعار مشتری مداری و مسئولیت اجتماعی دوبازوی محرک اقتصاد مقاومتی، این بار سعی دارد تا با دعوت و کمک  از مدیران برگزیده اقتصاد و صنعت کشور و با جمع آوری کمک های این قشر، گامی را جهت تسریع بازسازی استان کرمانشاه بردارد.
وی نواختن زنگ همدلی در روز مراسم، و تجدید میثاق جامعه صنعت،معدن، تجارت و فرهنگ کشور را از جمله برنامه های ویژه مراسم با هدف جمع آوری کمک برای بازسازی مناطق آسی دیده استان کرمانشاه، عنوان کرد.
سید داود عربشاهی، افزود: ارائه آخرین روش های مدیریتی در حوزه اقتصاد مقاومتی، تبین راهکارهای مدیریتی جهت ورود پرقدرت برندهای ایرانی در بازارهای رقابتی، اشاعه فرهنگ مدیریت ایرانی-اسلامی، بررسی استراتژی مناسب و ایجاد راهکار در حوزه مشتری مداری، از جمله برنامه های دیگر این اجلاس یک روزه به شمار میرود.
دبیر اجرایی این همایش در پایان خاطرنشان کرد: دومین همایش نقش مدیران اقتصادی در تحقق اقتصاد مقاومتی با رویکرد مسئولیت اجتماعی و مشتری مداری ، نوزدهم آذرماه از ساعت 16 در مرکز همایش های مرکز اسناد و کتابخانه ملی ریاست جمهوری برگزار می شود.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید