پنجشنبه 29 شهريور 1397  
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 فروردين 1397
  تعداد بازدید: 192

ریال نیوز : مرکز فابا عناوین رویدادهای جانبی چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران  (ITE201 را اعلام کرد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از ستاد خبری نمایشگاه تراکنش ایران، ITE 2018 محلی برای گردهمایی بانک‌ها، PSPها، شرکت‌های فناوری و استارت‌آپ‌هاست که امکان شبکه‌سازی و خلق فرصت‌های کسب و کاری را در اختیار فعالان این حوزه قرار می‌دهد.
 
در حاشیه این رویداد، جشنواره‌ها، سمینارها، کارگاه‌ها و نشست‌های مختلفی نیز برگزار می‌شود.
 
«جشنواره بزرگ فین‌تک ایران»، «چهره‌ها ماندگار»، «شرکت‌های استارت‌آپی شهر هوشمند» و «اپ‌های پرداخت موبایلی»، چهار رویدادی است که در حاشیه ITE 2018 برگزار خواهند شد. 
 
موضوعات سه سمینار جانبی این رویداد عبارتند از «بلاک‌چین»، «پرداخت خرد» و «هوش مصنوعی».
 
سه نشست با عنوان‌های «ارز رمز ملی»، «اپ‌های پرداختی و پیام‌رسان‌ها» و «شهر هوشمند و پرداخت همراه» نیز در حاشیه نمایشگاه تراکنش ایران برگزار می‌شود. 
 
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در سه کارگاه آموزشی «کسب و کارهای پلتفرمی»، «رایانش تکاملی» و «مدیریت تجربه مشتری» ثبت‌نام کنند.
 
یکی از برنامه‌های ویژه ITE 2018 برگزاری تریبون آزاد با موضوع مهم‌ترین موانع کسب و کار در صنعت بانکداری و پرداخت و با حضور بانکداران و نمایندگان PSPها، فین‌تک‌ها و شرکت‌های فناوری است. 
 
برگزاری 40 کارگاه معرفی محصول توسط شرکت‌ها و ده‌ها کارگاه علمی توسط متخصصان داخلی و خارجی از دیگر برنامه‌های جانبی نمایشگاه تراکنش ایران است.
 
پیش‌بینی می‌شود در ITE2018، 80 متخصص داخلی و خارجی سخنرانی کنند و این رویداد بیش از پنج هزار بازدیدکننده تخصصی و پوشش رسانه‌ای گسترده‌ای داشته باشد.        
 
نمایشگاه تراکنش ایران، در 5500 متر مربع فضای نمایشگاهی و در چهار سالن، با حضور بیش از 100 بانک و شرکت داخلی و خارجی، ۲۲ تا ۲۴ آبان سال ۱۳۹۷ در بوستان گفت‌وگو واقع در تهران، برگزار می‌شود.
 
 
Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید