جمعه 27 مهر 1397  
تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
  تعداد بازدید: 74

ریال نیوز : عضو هیات‌مدیره بانک ملی ایران اعلام کرد: سپرده‌گذاری ارزی نزد بانک ملی ایران سرمایه‌گذاری مطمئن با بازدهی بالا بوده و تمامی شعب ارزی این بانک این آمادگی را دارند در چارچوب قوانین و مقررات ارزی کشور نسبت به افتتاح حساب سپرده ارزی مدت‌دار برای مشتریان اقدام کنند.


به گزارش ریال نیوز، غلامرضا پناهی ،عضو هیات‌مدیره بانک ملی ایران با بیان اینکه این سرمایه‌گذاری در مقاطع زمانی یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه، ۹ ماهه و یک‌ساله به ارزهای مختلف با نرخ سود مطلوب و بالاتر از نرخ‌های معمول در بازارهای بین‌المللی است، افزود: حداقل مبلغ برای سپرده مدت‌دار ارزی معادل یک هزار دلار بوده و شرایط عمومی برای این حساب‌ها همانند افتتاح حساب ریالی است. همچنین سپرده‌های مزبور پس از انقضای تاریخ سررسید با درخواست صاحب سپرده قابل تمدید است.

وی تاکید کرد: پرداخت سود ارزی سپرده در سررسید به‌صورت اسکناس و یا واریز به حساب و ایجاد سپرده جدید ارزی امکان‌پذیر است و بانک ملی ایران مکلف است نسبت به بازپرداخت عین ارز به مشتریان اقدام کند. از این رو مردم می‌توانند با اطمینان خاطر نسبت به سرمایه‌گذاری وجوه ارزی خود در شعب ارزی بانک ملی ایران اقدام و بانک ملی را امین خود بدانند. همچنین مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر به شعب ارزی این بانک مراجعه کنند.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید