سه شنبه 27 شهريور 1397  
تاریخ انتشار: شنبه 22 ارديبهشت 1397
  تعداد بازدید: 62

ریال نیوز : تیم ملی فوتسال بانوان ایران با کسب پیروزی پرگل مقابل ژاپن به عنوان قهرمانی فوتسال جام ملتهای آسیا رسید. این تیم در دوره گذشته نیز عنوان قهرمانی را کسب کرده بود.


به گزارش ریال نیوز، دیدار فینال فوتسال بانوان جام ملتهای آسیا از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (به میزبانی تایلند) بین ایران و ژاپن برگزار شد و تیم ملی کشورمان توانست با نتیجه پرگل ۵ بر ۲ حریفش را شکست بدهد و به عنوان قهرمانی دست یابد.

در این بازی سارا شیربیگی (۳ بار)، فرشته کریمی و فهیمه زارعی برای ایران گلزنی کردند تا تیم ملی بانوان کشورمان برای دومین دوره پیاپی قهرمانی را از آن خود کند.

این مسابقه در نیمه نخست با اشتباهات متوالی بازیکنان دو تیم و با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم اما این تیم کشورمان بود که برتری اش را بر حریف دیکته کرد و دقایق طوفانی را رقم زد.

ابتدا سارا شیربیگی در دقیقه ۲۷ ایران را به گل اول رساند. سه دقیقه بعد فرشته کریمی ایران را به گل دوم رساند. سپس درخشش شیربیگی ادامه یافت و او به صورت متوالی در دقیقه ۳۰ و ۳۱ دو گل دیگر وارد دروازه ژاپن کرد.

ژاپنی ها در همان دقیقه ۳۱ یکی از گلها را جبران کردند ولی در دقیقه ۳۶ زارعی روی یک حرکت زیبا گل پنجم ایران را به ثمر رساند. در ثانیه های پایانی ژاپن گل دوم را هم وارد دروازه ایران کرد تا این مسابقه در نهایت با نتیجه ۵ بر ۲ به سود ایران خاتمه یابد.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید