دوشنبه 23 مهر 1397  
تاریخ انتشار: سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
  تعداد بازدید: 171

ریال نیوز : «محمدمراد بیات» ،مدیرعامل مرکز فابا در حاشیه نخستین روز از برگزاری کنفرانس جهانی «آی سی تی اسپرینگ ۲۰۱۸ » با بتل، نخست وزیر لومزامبورگ دیدار و گفت وگو کرد.


به گزارش ریال نیوز، «اگزاویه بتل» نخست‌وزیر لوکزامبورگ در کنفرانس جهانی «آی سی تی اسپرینگ ۲۰۱۸ » تاکید کرد: «ما با وجود همه اختلافات، اما باید به طور مسالمت آمیز در کنار یکدیگر زندگی کنیم و به فراتر از تکنولوژی بیندیشیم.»
 
«محمدمراد بیات» مدیرعامل مرکز فابا نیز در حاشیه نخستین روز از برگزاری این نشست با بتل، نخست وزیر لومزامبورگ دیدار و گفت وگو کرد.
 
در حاشیه این رویداد نشست هایی با موضوعات دیجیتال و تکنولوژی فین تک برگزار می‌شود. همچنین سخنرانان بین المللی حاضر در آی سی تی اسپرینگ ۲۰۱۸ در نخستین روز برگزاری این کنفرانس به ارائه دانش روز در مورد آخرین تکنولوژی های حوزه آی سی تی پرداختند.
 
از جمله موضوعات مورد بررسی در این نشست هوش مصنوعی بود، تکنولوژی که می‌تواند آینده صنعت بانکداری و پرداخت را متحول می کند.
 
در این رویداد ۲ روزه، ۷۶ غرفه نمایشگاهی، بیش از ۱۳۰ سخنران بین‌المللی، نمایندگانی از ۷۰ کشور و بیش از ۵۰ رسانه نیز حضور دارند.
 
 پیش‌بینی می‌شود ۵۲ هزار نفر از «آی‌سی‌تی اسپرینگ ۲۰۱۸» بازدید کنند. این کنفرانس را موسسه «فاروست» برگزار می‌کند. (فابانیوز )
Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید