سه شنبه 27 شهريور 1397  
تاریخ انتشار: دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
  تعداد بازدید: 159

ریال نیوز : رییس سندیکای فولاد، گفت: مشارکت بانک پارسیان به عنوان نماینده بخش خصوصی در طرح پارس فولاد سبزوار و استفاده از مدیران و مهندسان متخصص و توانمند داخلی ازمهم‌ترین عواملی است که پیشرفت این طرح را تسریع می‌کند.


به گزارش ریال نیوز، بنابر اعلام بانک پارسیان، مصطفی عبداللهی رییس سندیکای فولاد با اشاره به دولتی بودن برخی طرح‌ها بیان کرد: حضور بخش خصوصی به‌ویژه بانک پارسیان در سرمایه‌گذاری این طرح‌ها به منزله کیفیت و موفقیت طرح است و ورود نکردن بخش دولتی و حضور پررنگ بخش خصوصی به عنوان بارقه امیدی در اقتصاد کشور است. 

عبداللهی تاکید کرد: طرح فولاد سبزوار ازجمله طرح‌هایی است که جدا از بحث اسفنجی قرار است تا مرحله شمش و محصول نهایی ادامه یابد و سرمایه‌گذاری بانک پارسیان در طرح فولاد سبزوار سودآوری خوبی برای این بانک و مصالح اقتصادی کشور به همراه دارد و به جرات می‌توان گفت این طرح یکی از بهترین طرح‌هایی است که تا انجام محصول نهایی پیش می‌رود. 

رییس سندیکای فولاد کشور درباره افتتاح و تکمیل طرح فولاد سبزوار گفت: طرح‌های این چنینی راه را برای ورود بخش خصوصی و قوی‌تر شدن آنان در عرصه اقتصاد باز می‌کند و این طرح جدا از اشتغال‌زایی و ایجاد مشاغل مولد اثرات بسیارخوبی بر اقتصاد به خصوص در شرایط تحریم دارد. 

عبداللهی افزود: چنین طرح‌هایی ارزش بسیاربالایی دارند، به‌ویژه آنکه با مشارکت بانک پارسیان به عنوان نماینده بخش خصوصی و استفاده از مدیران فولادی ازمهم‌ترین عواملی است که پیشرفت این طرح را سریع می‌کند.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید