يكشنبه 29 مهر 1397  
تاریخ انتشار: يكشنبه 14 مرداد 1397
  تعداد بازدید: 164

ریال نیوز : پایگاه خبری-تحلیلی فناوری‌های صنایع مالی، بانکی و پرداخت، فابانیوز با شعار «تریبون کسب و کارهای امروز، فناوری های فردا» رسما رونمایی و آغاز به کار کرد.


به گزارش ریال نیوز ، پایگاه خبری-تحلیلی فناوری‌های صنایع مالی، بانکی و پرداخت، «فابانیوز» با شعار «تریبون کسب و کارهای امروز، فناوری‌های فردا» امروز یکشنبه (چهاردهم مرداد ماه) و در آستانه روز خبرنگار (17 مرداد ماه) با برگزاری مراسم رونمایی، رسما کار خود را آغاز  کرد.
 
این مراسم با حضور جمع کثیری از مدیران و کارشناسان بانک‌ها، موسسات مالی، شرکت های خدمات پرداخت و فناوری، بورس و بیمه و همچنین اهالی رسانه در محل سالن اجتماعات مرکز فابا با هدف معرفی سایت خبری-تحلیل فابانیوز و ارائه گزارشی از عملکرد این سایت خبری در چند ماه اخیر و همچنین برنامه‌های آتی آن برگزار شد.
 

علاقه مندان می توانند تازه ترین اخبار، رویدادها و تحولات در عرصه بانکداری، پرداخت و فناوری های مالی(فین تک)، گفت وگو با صاحب نظران، مدیران، متخصصان، کارشناسان و شرکت های استارت آپی، بازتاب اخبار و دستاوردهای بین المللی، گزارش های خبری- تحلیلی از کسب و کارهای داخلی و خارجی، انعکاس رویدادها، نشست ها، سمینارها و همایش های این حوزه، یادداشت ها، دیدگاه ها و مقالات تخصصی، انعکاس گزارش های تصویری از رویدادها و اخبار و تیزرهای تبلیغاتی را در فابانیوز بخوانند.
 
همچنین علاقه مندان، کارشناسان، مدیران و صاحب نظران می توانند با ارسال مقالات و یادداشت های خود، انجام گفت وگوهای کسب و کاری و کارشناسی، درخواست پوشش اخبار و رویدادهای خود و معرفی محصولات و دستاوردها با فابا نیوز همراه شوند.
 
سایت خبری-تحلیل فابانیوز در دو بخش فارسی و انگلیسی و با حضور موثر در شبکه های اجتماعی قصد دارد حضوری موثر را در عرصه اطلاع رسانی در حوزه فناوری های جدید مالی، پولی و بانکی فراتر از مرزها رقم بزند.
 
پایگاه خبری-تحلیلی فناوری‌های صنایع مالی، بانکی و پرداخت که با شعار «تریبون کسب و کارهای امروز، فناوری های فردا» از سه ماه گذشته کار خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده است بر آن است تا عرصه جدیدی را در زمینه بازتاب و انعکاس اخبار، تازه‌ترین رویدادها، گزارش‌ها و تحلیل‌ها و همچنین گفت‌وگوها در زمینه بانکداری الکترونیک، حوزه پرداخت، استارت‌آپ‌ها، بورس و بیمه را به نمایش گذاشته و پیش روی مخاطبان قرار دهد.
 
سایت خبری-تحلیلی فابانیوز با در اختیار داشتن 12 سال تجربه فعالیت‌های مرکز فابا در عرصه بانکداری الکترونیک که با برگزاری سه دوره نمایشگاه تراکنش ایران همراه بوده است می‌تواند ضامن اطلاع‌رسانی دقیق، به موقع و حرفه‌ای در حوزه‌های عنوان شده باشد. ماهنامه بانکداری الکترونیک و هفته‌نامه سکه نیز از دیگر فعالیت‌های این مرکز در این عرصه است که مجموعه کاملی را در زمینه بانکداری الکترونیک و پرداخت و دیگر صنایع مالی در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید