يكشنبه 29 مهر 1397  
تاریخ انتشار: يكشنبه 14 مرداد 1397
  تعداد بازدید: 122

ریال نیوز : معاون وزیر؛ رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست خراسان رضوی بر ضرورت هماهنگی بیشتر همه اعضای شبکه با تغییر رویکردها تاکید کرد.


به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست؛ مهندس نعمتی در این جلسه که با حضور مهندس خلیلی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، همدلی به وجود آمده در پست استان را ستود و افزود: امروزه زمان عامل مهمی در جذب و حفظ مشتریان به شمار می آید و آنان انتظار دارند خدمات مورد نیازشان را در حداقل زمان دریافت کنند.

مدیرعامل همچنین ضرورت برنامه محوری و داشتن نگاه سیستمی را یادآور شد و گفت: در شرایط کنونی که روابط پیچیده ای بر سازمان های اداری حاکم می باشد، لازم است با نگاه سیستمی مراحل مختلف پستی را تعریف و برای آن برنامه ریزی کنیم.

وی به روز رسانی خدمات و استفاده از ظرفیت بالای شبکه بویژه در بخش نیروی انسانی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: بازنگری در ارایه خدمات قراردادی یکی از ضروری ترین اقدام هاست که می طلبد این بخش براساس معیار هزینه فایده ساماندهی شده و آن دسته از خدمات قابل رقابت با اپراتورها، با اولویت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

مهندس نعمتی اظهار داشت: هیچ تشکیلاتی نمی تواند مانند پست خدمات ارایه دهد به همین جهت پایش مستمر فرایندها و اقدامات به منظور تامین هرچه بیشتر رضایت شهروندان الزامی است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر چابک سازی مجموعه و کوچک سازی ستاد، خاطر نشان کرد:  باید برای افزایش سهم پست خراسان رضوی از بازار بالقوه و بی بدیل این استان تلاش مضاعف صورت پذیرد.

معاون وزیر، اجرای موفق و رسیدن به سرویس دهی پروژه سیماک را در گروه همکاری سازنده 28 دستگاه دولتی عنوان کرد و در ادامه اظهار داشت: پروژه GNAF نیز خوشبختانه تمام بسترهای لازم آن فراهم شده است.

گفتنی است ؛ توسعه همکاری پست و ثبت احوال ، گشایش باجه گمرک تجاری در ساختمان مرکزی پست استان ، آغاز به کار سالن توزیع ناحیه 4  پستی مشهد و برگزاری نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه  از دیگر بخش های سفر مدیرعامل شرکت پست به استان خراسان رضوی بود.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید