يكشنبه 29 مهر 1397  
تاریخ انتشار: سه شنبه 13 مرداد 1394
  تعداد بازدید: 2392

ریال نیوز : شمال زیبا و با طراوت من ، امروز بیش از هر زمان دیگر دردمند  و بی رمق است .اگر چه رنج های بی شمار این دیار معصوم و مظلوم یکی دو تا نیست اما به نظر می رسد ، آسیب های مخرب روحی و روانی ، خصوصا دلمردگی طبیعت و مردم این بهشت  ولایتمدار سبز اندیش یکی از هولناک ترین و علل الامراض دیگر آسیب ها و بحران های دیگرست .


شمال زیبا و با طراوت من ، امروز بیش از هر زمان دیگر دردمند  و بی رمق است .اگر چه رنج های بی شمار این دیار معصوم و مظلوم یکی دو تا نیست اما به نظر می رسد ، آسیب های مخرب روحی و روانی ، خصوصا دلمردگی طبیعت و مردم این بهشت  ولایتمدار سبز اندیش یکی از هولناک ترین و علل الامراض دیگر آسیب ها و بحران های دیگرست .

روند این شتاب دلمردگی ها در چهره شهر و شهروندان خصوصا جوانان  بسیار خطرناک و دردناک تر است . پیامدهای این نگون بختی علاوه بر کاهش انگیزش زندگی و بیماری های روحی و جسمی به علت مراودات و گردشگر پذیر یودن شمال کشور همچون بیماری واگیر گل کشور را مبتلا خواهد ساخت اگر چه ممکن است بخشی از این دلمردگی ها و افسردگی هم از سوی مسافرین به منطقه سرایت کرده باشد.

علی ای حال سرزندگی ، شادابی و طراوتی که لازم است در این تعاملات شمال کشور وجود داشته باشد با تاسف دیده نمی شود . با توجه به شعار سال ، همدلی صاحب نظران ، مدیران ملی و محلیو فرهیختگان می تواند در ایجاد فرصت های شادابی افرین و با طراوت موثر به نظر برسد . برای جبران مافات پبشنهاد می شود با استفاده از طرحهای بومی و محلی و اجرای همایشهای فولکوریک ، پاسداشت ایین های سنتی و بومی و تقویت گروههای هنری منطقه شمال کشور ، نگرش و مهارت شاداب زیستن و تولید انرژی ملی با شعار شمال شاداب ، ایران شادات در دستور کار قرار گیرد .

شمال شاداب می تواند تن و روان رنجور مسافران سراسر کشور را برای ایجاد ارزش افزده در زندگی تجدید قوا کند .

انشاالله مسافرین عزیز سراسر ایران اسلامی علاوه بر تمام خاطرات خوش و سوغاتی هایی که با خود می برند ، شادابی سوغات اصلی شما برای مسافرین سراسر ایران اسلامی باشد. اری می توان مدعی شد ، شادابی سوغات مازندران زیبای من به همه ایرانیان و جهانیان است . اری شمال شاداب ایران را شاداب می کند

زنده باد زندگی زنده باد همدلی


دکتر عیسی کشاورز

                                                     استراتژیست مد و سبک زندگیBookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

خبرهای پربازدید