موسسه خلاقیت کودک و نوجوان خدمات پژوهشي صادر می کند
شنبه 3 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 خرداد 1393
  تعداد بازدید: 25395

ریال نیوز : مدير عامل موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان گفت: اين موسسه در حال حاضر داراي 4 شعبه در كشورهاي نيجريه،اتريش،مالزي و تايلند است و خدمات پژوهشي تخصصي را براي كودكان و نوجوانان اين  كشور ها از ايران صادر مي كنيم.به گزارش  ریال نيوز ،موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان از سال 1386 برای اولین بار در ایران به عنوان یک موسسه خدماتی پژوهشی با هدف کشف استعداد کودک ونوجوانان 3 تا 15 سال کشور آغاز به فعالیت نمود.هدف این موسسه شکوفا نمودن استعداد کودکان و  نوجوانان میباشد.

به گفته پدر استعدادیابی ایران، آزمون‌ها و روش‌هاي اين موسسه همگي برگرفته از روش‌هاي متدهاي علمي روز دنيا و موسسات پژوهشي برتر و فعال دنيا در زمينه استعداديابي کودکان است.


كيان شناسايي استعداد و خلاقيت کودکان را موجب شناخت مسير علاقه و استعداد کودک و سرمايه‌گذاري بر روي آن تا رسيدن به هدف متعالي براي آينده کودک برشمرد وافزود: اين مرکز با 75 شعبه در داخل كشور و 4 شعبه در خارج از كشور به بحث استعداد يابي كودكان و نوجوانان مي پردازد.

عضو آژانس جهانی استعدادیابی (wta ) با اشاره به فعاليت 75 نمايندگي اين موسسه در شهرهاي مختلف کشور گفت: تمامي افرادي که در اين آزمون‌ها پذيرفته و استعداد آنها شناسايي مي‌شود به صورت ماهيانه و دوره اي در کلاس هاي آموزشي حضوري و يا مکاتبه اي اين موسسه شرکت مي کنند و هزينه كليه دوره ها و آزمون ها با توجه به خدمات ارائه شده ناچيز مي باشد.

مديرعامل موسسه مطالعه و خلاقيت کودک و نوجوان افزود: اگر افراد به هر دليلي نتوانند در دوره‌هاي حضوري اين موسسه شرکت کنند، موسسه اقدام به ارسال پکيج هاي حاوي ابزارهاي آزمايشگاهي، سي دي هاي آموزشي و کتاب هاي ويژه پرورش استعداد به صورت ماهيانه براي کودکان مي کند.

وي يادآورشد: انجام آزمايش ها و پژوهش هاي لازم از طريق کودک و نوجوان داراي استعداد مهمترين راهکار اين موسسه براي پرورش و شکوفايي استعدادهاست.

كيان از برگزاري جشنواره بين المللي فعاليت هاي خلاقانه در مرداد ماه سال جاري در كشور مالزي خبر داد و گفت: اين جشنواره با همكاري ايران ،چين و مالزي برگزار مي شود و از ايران نيز حدود 30 كودك و نوجوان شركت مي كنند.

كيان در پايان خاطر نشان كرد: اين موسسه بر اساس اصول علمي فعاليت مي نمايد و  پژوهش محور است و با موضوع فعاليت آموزش و پرورش و يا مهد كودك ها متفاوت مي باشد چون تمركز آن مراكز بر بحث آموزش است ولي  موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان اصلا كار آموزشي انجام نمي دهد و كارهاي پژوهشي انجام مي دهد.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

يادداشت ها
پربازديد ترين ها