وام 10 میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی اسنوا
شنبه 3 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
تاریخ انتشار: جمعه 25 مهر 1393
  تعداد بازدید: 13023

ریال نیوز : قائم مقام گروه صنعتی انتخاب در جمع خبرنگاران به تشریح جزئیات تسهیلات خرید لوازم خانگی در طرح مشترک اسنوا و بانک مهر اقتصاد پرداخت.


به گزارش ریال نیوز ، امین منانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در شرایط اقتصادی موجود محصولات خانگی اسنوا با تنوع بالا و قیمت مناسب می‌تواند سبد خانواده‌ها را تأمین نماید، اظهارداشت: طرح طلایی خرید محصولات خانگی اسنوا یک طرح مشترک بین گروه صنعنی انتخاب و بانک مهر اقتصاد به شمار می رود.

ارائه تسهیلات تا سقف 10 میلیون تومان و با اقساط 10 ماهه

وی با بیان این که "عموم مردم و همه اقشار می‌توانند از طرح خرید اقساطی بهره مند شوند" اظهار داشت: در طرح خرید اقساطی لوازم خانگی تسهیلاتی تا سقف 100 میلیون ریال جهت خرید لوازم خانگی اسنوا توسط بانک مهر اقتصاد به فرد متقاضی پرداخت خواهد گردید.

منانی با بیان اینکه بازپرداخت تسهیلات در قالب اقساط 25 ماهه می‌باشد، گفت:قیمت محصولات بر اساس لیست قیمت مصرف کننده بوده و سبد خرید شامل کلیه محصولات اسنوا است، همچنین متقاضی می‌تواند یک یا چند عدد از محصولات اسنوا را انتخاب نماید مشروط بر اینکه سقف تسهیلات رعایت گردد.

قائم مقام گروه صنعتی انتخاب اضافه کرد: در صورتی که کارکنان سازمان‌ها و ادارات بتوانند اقدام به شرکت جمعی در این طرح نمایند شرایط این طرح و حتی گرفتن تسهیلات برایشان آسان‌تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح در سطح کشور در حال انجام است،، گفت: ما این طرح را از قم و در دهه ولایت آغاز کردیم چراکه معتقدیم فضای مذهبی و معنویی که در قم حاکم است و اقشار مختلفی که در این استان هستند می‌تواند به اجرا و موفقیت طرح کمک کند.

جشنواره لوازم خانگی، امکان مطلوبی برای تهیه جهیزیه و امکانات زندگی جوانان است

قائم مقام گروه صنعتی انتخاب یکی از دغدغه‌های جوانان برای ازدواج را تهیه جهیزیه و لوازم زندگی دانست و افزود: در همین راستا این طرح کمکی برای جوانان محسوب می شود، علاوه بر آن وضعیت اشتغال نیز در مسیر بهتری قرار می گیرد.


Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

يادداشت ها
پربازديد ترين ها