ارسال مدارک تقاضای تاسیس شرکت توسط پست
شنبه 3 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 اسفند 1392
  تعداد بازدید: 21769

ریال نیوز : در راستای گسترش همکاریهای دوجانبه بین شرکت پست و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور  تفاهم نامه همکاری منعقد شد .

به گزارش ریال نیوز انصافی مدیر کل منطقه 13 پستی با بیان این که پس از عملکرد مطلوب پست در اجرای قرارداد قبول مدارک متقاضیان و توزیع دفاتر پلمپ شده تجاری ، زمینه های افزایش و ارتقاء همکاری با اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری از سال گذشته در دستور کار کارشناسان دو سازمان قرار گرفته و این موضوع در بهمن ماه منجر به قرارداد ((قبول و ارسال مدارک تقاضای تاسیس و تغییرات شرکتها و موسسات غیر تجاری)) گردید.

انصافی در ادامه افزود ؛هر ساله تعداد قابل توجهي از متقاضيان تاسیس یا تغییرات شرکتها و موسسات غیر تجاری ا ز نقاط مختلف تهران بزرگ به اداره كل ثبت شركتها و موسسات غير تجاري واقع در خیابان میرداماد مراجعه مي كردند كه اين مساله مشكلات عديده و اتلاف وقت وصرف هزينه بالايي را براي سازمان ثبت اسناد و املاک ومتقاضيان در پي داشت.

به همين منظور طي توافقی بين سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و شركت پست،طراحی و تدوین چگونگی انجام  مراحل  قبول و ارسال مدارك تقاضای تاسیس یا تغییرات شرکتها و موسسات غیر تجاری به منطقه 13 پستی محول شد.

در اين روش متقاضيان تاسیس یا تغییرات شرکتها و موسسات غیر تجاری پس از ثبت  اینترنتی تقاضای خود در سامانه اداره کل ثبت شركتها و موسسات غير تجاري  و اخذ کد رهگیری با مراجعه به يكي از 35 دفتر پستي منتخب در مناطق هشت گانه پستي تهران بزرگ و دریافت پوشه و پاکت مخصوص این سرویس نسبت به تحویل فیزیکی مدارک تاسیس یا تغییرات  اقدام و رسید پستی دریافت می نمایند.

منطقه 13 پستی بعنوان مجری ،ارائه خدمات جانبی شامل : جمع آوری  متمرکزکلیه پاکات تقاضای تاسیس و تغییرات،بازگشایی و تجزیه پاکات،کنترل مدارک  وورود اطلاعات تقاضاها در نرم افزار و تحویل فیزیکی مدارک رابصورت روزانه به اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری بعهده دارد.ایشان در پایان خاطر نشان ساختند که این قرارداد در آینده نزدیک در تمامی استانها تسری خواهد یافت .

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

يادداشت ها
پربازديد ترين ها