بهره برداری از بزرگترین هایپر مارکت جهان
شنبه 3 تير 1396
اقتصادی
انرژی
صنایع
بانک و بیمه
بورس
خودرو
فناوری
بین الملل
سیاسی
اجتماعی
فرهنگی
ورزشی
عکس
مشاهده وب سایت مشاهده وب سایت
عناوین خبری
نيازمنديها
تاریخ انتشار: شنبه 17 اسفند 1392
  تعداد بازدید: 5015

ریال نیوز : هایپر مارکت شهر رویایی در زمینی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع در طبقه همکف سوم مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید پدیده شاندیز قرار دارد و یکی از بزرگترین هایپر مارکتهای جهان محسوب میگردد.


به گزارش روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده، در مدت زمان کمتر از ۶ ماه به اتمام پروژه شهر رویایی پدیده شاندیز، و در واپسین روزهای سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بهره برداری آزمایشی از هایپر مارکت شهر رویایی پدیده در دستور کار مدیران ارشد اجرایی پروژه قرار گرفت.

طبق اعلام این خبر،هایپر مارکت شهر رویایی در زمینی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع در طبقه همکف سوم مرکز تعطیلات سرگرمی و خرید پدیده شاندیز قرار دارد و یکی از بزرگترین هایپر مارکتهای جهان محسوب میگردد.

در مدت زمان بهره برداری آزمایشی از هایپر مارکت در راستای تمهیدات اندیشه شده در زمینه های مختلف از جمله promotion ها و تسهیل دسترسی، خرید و فروش آسان، آسایش، راحتی و رضایت را برای خانواده ها به ارمغان آورده و یکی از پر رفت وآمدترین بخش های این پروژه عظیم پیش بینی شده است.

پارکینگ هایپر مارکت شهررویایی پدیده شاندیز در ۲ طبقه همکف اول و دوم با ظرفیت بیش از هزاران خودرو از امکانات ویژه خدماتی و رفاهی مجتمع برای مراجعین می باشد و نقش اساسی در روان سازی ترافیک منطقه خواهد داشت.

گفتنی است اتصال سایت بیش از۱۱۰ هکتاری شهر رویایی پدیده شاندیز به بزرگراه آسیایی نشان از توجه طراحان و مدیران اجرایی در انتخاب استثنایی موقعیت پروژه می باشد که دسترسی آسانی را برای ساکنین اطراف مشهد و شاندیز امکان پذیر می کند.

Bookmark and Share عضويت در کانال رسمي ريال نيوز در تلگرام بانک ملت پوشاک آرنا

نظرات بينندگان

نظر شما

نام و نام خانوادگي :
پست الکترونيکي :
نظر :
كد امنيتي :  
 

يادداشت ها
پربازديد ترين ها