ریال نیوز

به نام خداوند بخشنده و مهربان

خبرگزاری ریال نیوز مدت هاست که فعالیت خود را آغاز کرده و روی شبکه اینترنت قرار گرفته است.

رسالت اصلی این رسانه خبری از بدو تاسیس تاکنون توسعه فضای رسانه‌ای کشور و ارتقای آگاهی‌های اجتماعی، اقتصادی و شکل‌گیری حلقه واسط بین اخبار مربوط به این عرصه بوده است.

اهداف، سیاستها و اولویتهای خبرگزاری ریال نیوز از این قرار است:

– نگاه تحلیلی و آسیب‌شناسانه به مسائل ایران و جهان، -بازتاب واقعی اخبار، – سرعت و دقت در انتشار اخبار، – پرهیز از افراط و تفریط، – توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب، – صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار، – پرهیز از ایجاد تنش‌های آسیب‌زا در افکار عمومی، – تلاش در جهت ایجاد روحیه امیدواری واقع‌نگرانه در جامعه، – بازنمایی همه جانبه و بی‌طرفانه اندیشه‌ها و افکار در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

نظر به حضور بین‌المللی و اثرگذاری آن ، این خبرگزاری به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی به عنوان، مرجع قابل اعتمادی برای رسانه‌های معتبر دنیا تبدیل شده است.

از این خبرگزاری ریال نیوز در تلاش است تا ضمن اعلام آمادگی برای ایجاد دفاتر نمایندگی  و تبادل نظرات میان رسانهای خارجی و انعکاس وقایع مهم خبری اقدام های لازم را انجام دهد.

رسانه تخصصی ریال نیوز از دل بخش خصوصی برآمده، و برآن است که بدون جهت‌گیری سیاسی و به دور از نگاه جانب‌دارانه، انعکاس‌دهنده صدای اقتصاد مردمی در ایران باشد.

امید است با یاری خداوند متعامل بتوانیم تبادلات امور اقتصادی در دنیا را با زنجیره رسانه ای گسترش دهیم.

——————————————————————————————————

صاحب امتیاز، مدیر مسئول : حمید بروعنی

سردبیر: صبا شادور

دکمه بازگشت به بالا