بانک - بیمه و بورس

 سکه ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شد

به گزارش  ریال نیوز، هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۵۷ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۵۷ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۴۲۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۹۴۵دلار معامله می‌شود.

در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار با کاهش نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان، یورو ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۴۲۰ تومان اعلام شده است.

بازارساز به دنبال بازار؛ قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۲۳ هزار و ۱۰۰ تومان شد

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۴۲۰ تومان افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۳ هزار تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با ۴۲۰ تومان افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۷  هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان درج شده است.

** قیمت خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی همزمان با افزایش قیمت ارز در بازار آزاد، طی چند نوبت در روزجاری افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =

دکمه بازگشت به بالا