وعده فتح الهی برای حل مشکل آب شرب جزیره قشم

ریال نیوز : سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم از پیگیری موضوع حل مشکل تامین آب شرب مورد نیاز جزیره در دیدار با وزیر نیرو همزمان با نخستین روز از سال 1401 خبر داد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فتح الهی با بیان این مطلب، اظهار کرد: حل مشکلات آب در مناطق مختلف جزیره به عنوان یکی از مطالبات دیرینه ساکنان این منطقه، جز اولویت های اجرایی سازمان منطقه آزاد قشم در سال جدید می باشد.
وی ادامه داد: با دستورات دولت مردمی آیت الله رییسی، برنامه ریزی خوبی برای افزایش ظرفیت تولید آب در جزیره قشم و حل مشکل آب آشامیدنی ساکنان نقاط مختلف صورت گرفته است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در سفر امروز (دوشنبه) وزیر نیرو به جزیره قشم نیز اعلام شد که با تسریع روند اجرای طرح شبکه آبرسانی شاهد رفع این مساله در کوتاه ترین زمان ممکن خواهیم بود.
به گفته فتح الهی؛ همچنین برای سال جاری، قراردادهای تاسیس آب شیرین‌کن های جدید منعقد شده و تا پایان سال آب آشامیدنی سالم و بهداشتی مردم تمام روستاها به ویژه غرب قشم تامین خواهد شد.
وی گفت: تامین آب روستاهای قشم از مهمترین موضوعاتی است که در دولت مردمی آیت الله رییسی پیگیری می شود و در سفر رییس جمهوری به استان هرمزگان نیز تصمیمات خوبی برای اجرا در سال جدید مصوب شده است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته، مردم تمام روستاهای قشم تا پایان سال 1401 از آب آشامیدنی بهره‌مند می شوند.

گفتنی است، همزمان با نخستین روز از سال 1401، علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو در سفر یک روزه به قشم از مجموعه های نیروگاهی فعال جزیره بازدید کرد و پس از بررسی میدانی در گفتگو با سرپرست منطقه آزاد قشم وعده حل این مطالبه قدیمی مردم را داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =

دکمه بازگشت به بالا