آزادسازی حدود ۵۰۰ هزار متر مربع اراضی در تهران

به گزارش ریال نیوز؛خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه در حدود ۵۰۰ هزار متر مربع زمین، ظرف ۵ ماه گذشته توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران آزادسازی شده است، گفت: این اقدام توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و با همکاری یگان حفاظت اراضی، دادستان، کلانتری، قوه قضاییه و نیروی انتظامی صورت گرفته است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: در این زمینه جهاد کشاورزی و همچنین یگان حفاظت جهاد کشاورزی تعامل بسیار زیادی در رفع تصرف این اراضی داشته اند.

محبت خواه با اشاره به اینکه ۱۴۹ مورد رفع تصرف اراضی شده که ارزش ریالی آنها ۱۰ هزار میلیارد ریال بوده و تمامی مبالغ به بیت المال بازگشته است، تصریح کرد: در این زمینه پلاک های مهمی رفع تصرف شده که بخش عمده ای از آنها در شرق و برخی از مناطق تهران از جمله مناطق گیلاوند، چناران، اسب چنار، قلعه سنگی، قلعه‌ پا، نوده، مهرآباد، چشمه علی، سادات محله و غیره بوده و مناطقی هم در استان تهران از جمله بازار گل شهید محلاتی، ولنجک و ضلع غربی ورزشگاه آزادی رفع تصرف شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی تصریح کرد: عملیات از جمله قلع و قمع، دیوار کشی ها و تخریب دیوار ویلاها، از جمله مواردی است که توسط نیروهای اداره کل راه و شهرسازی استان تهران صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا