ریال نیوز: مرکز آموزش علمی  و کاربردی دکتر عبیدی  از مهرماه  1399 آماده پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی  است و از علاقه مندان در این عرصه  دعوت می شود برای حضور در رشته های مختلف ثبت نام کنند.

به گزارش ریال نیوز: مرکز آموزش علمی و کاربردی دکتر عبیدی پیش از این به عنوان تنها مرکز تخصصی دانشگاهی تولیدات محصولات بهداشتی و نیز مرکز برتر صنعتی شرق تهران شناخته شده است.  به همین جهت ثبت نام ورودی مرکز آموزش علمی و کاربردی دکتر عبیدی  از مهرماه ۱۳۹۹ آماده پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی است.

دانشگاه جامع علمی کاربردی  با ارائه مدرک معتبر وزارت علوم، ارائه معافیت تحصیلی در طول تحصیل و نیز استفاده ار استادان و کادر مجرب، بدون کنکور آماده پذیرش دانشجویان علاقه مند به عرصه صنعت است.

این مرکز آموزشی در شاخه کاردانی شامل رشته های، ایمنی و بهداشت (HSE) ، حسابداری صنعتی، مدیریت کسب و کار، مدیریت بازرگانی، بازاریابی، شیمی آزمایشگاه و شیمی صنعتی است که نیز در شاخه کارشناسی دانشجویان می توانند در رشته های مختلفی چون،مدیریت ایمنی و بهداشتی (HSE) ، مدیریت بازرگانی و مهندسی صنایع شیمیایی به تحصیل بپردازند.

گفتی است برای آگاهی بیشتر از مراکز آموزش علمی و کاربردی شرکت آرایشی بهداشتی دکتر عبیدی می توانید به آدرس سایت www.abiunv.ir  مراجعه نمایید.