آمادگی بانک ملت جهت همکاری با سایپا

به گزارش ریال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سایپا نیوز، محمد بیگدلی  به همراه جمعی از مدیران ارشد این بانک از مرکز تحقیقات و نوآوری و خطوط تولید شرکت سایپا بازدید کرد.

وی در این بازدید افزود: استراتژی قبلی گروه سایپا در حوزه تولید محصولات اقتصادی و ارزان قیمت بوده ولی با شرایط موجود و تغییر استراتژی این شرکت، شاهد تولید محصولات متنوعی در رده های مختلف خواهیم بود که به زودی وارد بازار خواهد شد و این اقدامات بسیار ارزشمند است.

مدیرعامل بانک ملت خاطرنشان کرد: این چنین اقداماتی در شرایط عادی جزو برنامه های معمول شرکت های تولیدی است ولی در شرایطی که کشور تحت تحریم و فشارهای شدید اقتصادی است و هیچ گونه همکاری های بین المللی انجام نمی شود، انجام برنامه های نوآورانه و توسعه ای در حوزه تولید نشان از تخصص نیروها و توان مدیریتی بالا دارد که در سایپا در حال انجام است.

وی افزود: سایپا یکی از شرکت های بزرگ در حوزه اشتغال و تولید در کشور است که توانسته با شرایط موجود در این زمینه ها رشد کند و شرایطش روز به روز بهتر می شود، بر همین اساس به زودی سایپا در داخل کشور از جنبه های مختلف به خودروساز اول تبدیل خواهد شد.

بیگدلی با اشاره به توان مناسب بانک ملت در حوزه مالی و بانکی تصریح کرد: در سال جهش تولید این بانک با تمام قدرت در کنار صنایع بزرگی چون سایپا حضور خواهد داشت تا بتواند با تامین منابع مالی کمکی در جهت اقدام عملی این شعار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بانک ملت تعامل بسیار خوبی با گروه سایپا داشته و دارد، گفت: آمادگی داریم در کنار سایپا در جهت جهش تولید و ایجاد اشتغال جدید کمک های مالی خوبی را به این گروه خودروساز ارائه دهیم.

مدیرعامل بانک ملت با  اشاره بهپروژه ها و طرح های در حال انجام شرکت های قطعه سازی سایپا افزود: با توجه به شرایط مناسب مالی این گروه خودروساز، می توانیم با شرکت های قطعه ساز گروه سایپا هم که در حال تولید قطعات جدید با رویکرد داخلی سازی، خودکفایی و جلوگیری از خروج ارز از کشور هستند، در قالب انعقاد تفاهم نامه ای در کنارشان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا