آمادگی جزیره قشم برای برپایی جشن های دهه فجر

ریال نیوز : جلسه شورای معاونان سازمان منطقه آزاد قشم با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان و جمعی از مدیران این سازمان با موضوع آمادگی جزیره برای برپایی باشکوه جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر برگزار شد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، دکتر افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه بر لزوم آمادگی هرچه بیشتر بخش‌های مختلف جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن‌های دهه فجر با نقش آفرینی مردم و میزبانی شایسته از گردشگران تاکید کرد.

وی با اشاره به لزوم هماهنگی بخش‌ها، دستگاه‌ها و نهادهای مختلف جهت اشاعه آرمان‌های انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود با هم افزایی و همکاری حاکم در بخش‌های مختلف سازمان و سایر نهادها، مراسم ایام الله دهه فجر با خیر و برکت به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم؛ انتقال صحیح آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی که برخواسته از اراده جمعی مردم و با هدایت روشنگرانه امام خمینی (ره) بود به نسل‌های جدید را یکی از مهمترین کارکردهای جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی دانست.

وی تاکید کرد: جشن‌ها و برنامه‌های دهه فجر نباید تشریفاتی باشد بلکه باید با محوریت و حضور اقشار مردم به نحوی برگزار گردد که در تمام نقاط جزیره جلوه‌های آن مشاهده شود.

فتح الهی در بخش دیگری از صحبت‌های خود بر لزوم نظارت بر فعالیت اصناف به منظور جلب رضایت مردم و گردشگران تاکید کرد و پیگیری و اطلاع رسانی درخصوص شکایات مردمی شد و آن را عاملی بازدارنده جهت مبارزه با پدیده شوم گران فروشی و اجحاف در حق شهروندان دانست.

وی همچنین تشکیل اتحادیه‌های صنفی را یکی از راهکاری کلیدی برای نظارت بهتر به فعالیت اصناف، کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از گران فروشی خواند و تصریح کرد: تشکیل این اتحادیه‌ها در اولویت و در دستور کار معاونت اقتصادی و راه حلی برای مشکلات گران فروشی است و باید با قید فوریت عملیاتی شود.

ارائه گزارش عملکرد دو ماهه اخیر معاونت‌ها، تبادل اخبار مهم و بررسی پروژه‌ها و طرح‌های قابل افتتاح در دهه مبارکه فجر و همچنین بررسی موضوع تشکیل اتحادیه‌های صنفی در منطقه آزاد قشم از محورهای دیگری بود که به آن‌ها پرداخته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا