اقدامات استاندار قزوین برای کاهش تصادفات جاده‌ای

ریال نیوز : استاندار قزوین گفت: همه مجموعه مدیریتی استان همیار پلیس هستند و هر اقدامی که برای تحقق کاهش تصادفات جاده‌ای لازم باشد انجام می دهیم.

به گزارش ریال نیوز، محمدمهدی اعلایی روز سه شنبه در جلسه شورای راهبری تصادفات استان قزوین که با حضور کولیوند رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب برای کاهش تلفات جاده ای، دولت و نیروی انتظامی در زمینه کاهش تصادفات جاده ای ورود جدی داشته اند که امیدواریم نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

وی افزود: علیرغم این که ۵۰ درصد افزایش تردد نسبت به سال گذشته در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسیده ولی خوشبختانه آمار تلفات جاده‌ای تا به امروز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است که امیدواریم همین روند ادامه داشته باشد.

اعلایی با بیان این که حتی درگذشت یک هموطن هم به دلیل تصادفات جاده ای ناراحت کننده است، گفت: اینکه بتوانیم جان فردی را نجات دهیم و از خسارت های مادی و معنوی این حوزه جلوگیری کنیم بسیار مهم است و باید به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

استاندار قزوین اضافه کرد: همه مجموعه مدیریتی استان همیار پلیس هستند و هر اقدامی که برای تحقق کاهش تصادفات جاده‌ای لازم باشد انجام می دهیم.

وی اظهار داشت: پلیس با کسانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را زیر پا می گذارند و جان مردم را به خطر می اندازند به هیچ وجه مماشات نکند و با سخت گیری برخورد کند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: در استان برای افزایش اکیپ های مستقر در جاده ها از گروه های جهادی هم استفاده می شود که نسبت به این موضوع بسیار خوشبین هستیم و امیدواریم موثر واقع شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا