انتخابات متضمن منافع ملّی کشور است

به گزارش ریال نیوز، حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح روز جمعه پس از شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی است ، تصریح کردند: انتخابات متضمن منافع ملی کشور است و هر کس به منافع ملی کشور علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند .

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه روز برگزاری انتخابات ، روز جشن ملی است و اینکه این جشن را به همه هموطنان عزیز در سراسر کشور تبریک می‌گویم، افزودند: انتخابات روز احقاق حقوق مدنی ملت ایران است ، مردمی که می‌خواهند با شرکت در انتخابات در اداره امور کشور که یک حق برای آنها است، مشارکت کنند.

ایشان همچنین با تاکید بر اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی است ، تصریح کردند : حقیقت این است که انتخابات متضمن منافع ملی کشور است و هر کس به منافع ملی کشور علاقه‌مند است باید در انتخابات شرکت کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: توصیه ما این است که همه با همت در این مسیر حرکت کنند و به اشخاص مورد نظر خود ، رای بدهند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی به مردم توصیه کردند که شرکت در انتخابات را به پایان روز موکول نکنند و در همان ساعات اولیه روز برای حضور در انتخابات در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند .

ایشان همچنین تاکید کردند: مردم در هر شهری به تعداد نمایندگانی که آن شهر احتیاج دارد رای بدهند مثلا در تهران به ۳۰ نفر رای بدهند .

ایشان افزودند: این امر کمک می‌کند که ان‌شاءالله مجلس قوی داشته باشیم.

رهبر معظم انقلاب در پایان صحبت‌های شان افزودند: از خداوند متعال می خواهیم که خیر ،رحمت و برکت خود را بر ملت ایران نازل کند و ان‌شاءالله انتخابات مایه خیر و برکت برای کشور شود، از دوستان رسانه ای نیز به خاطر زحماتشان تشکر می‌کنم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا