انتصاب جدید در استانداری قزوین

ریال نیوز : مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری منصوب شد
با حکم محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین، مهدی مدرسی قزوینی به عنوان مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین منصوب شد.

به گزارش ریال نیوز، متن حکم بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای مهدی مدرسی قزوینی

سلام علیکم

مبتنی بر عهدی که با قادر متعال بسته ام و تعهدم به مردم شریف استان قزوین در گزینش همکاران متخصص، متعهد، مستقل، تلاشگر و مردمی، جنابعالی را که از مجربین و موفقین در عرصه فعالیت های اجتماعی مرتبط با مسائل اجتماعی و از سرمایه های ارزشمند مجموعه وزارت کشور هستید به سمت مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی منصوب می کنم.

انتظار دارم برنامه محور و دانش مدار، با اصالت دادن به مصالح و منافع مردم از طریق انسجام بخشی به فعالیت های دستگاههای دولتی و نهادهای عمومی، استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد، بهره گیری از دانش و توان فعالان این حوزه خصوص جوانان و نخبگان، ارتباط مؤثر با اساتید علوم انسانی حوزوی و دانشگاهی، طلاب و دانشجویان، ایجاد هم افزایی بین کلیه دستگاههای اجرایی مرتبط علمی، فرهنگی و حمایتی، تلاش در جهت پایش مسائل و آسیب های اجتماعی و طراحی راه حل های خلاقانه متناسب با استفاده از جوهره مدیریت و ابتکار و سخت گوشی هوشمندانه با هدف زمینه سازی برای بهبود مستمر کرامت اسلامی و انسانی شهروندان و ارتقاء اعتماد و سرمایه اجتماعی، مهیا شدن زمینه استفاده از استعدادها و صیانت از حقوق آنان و در مسیر تحقق وعده های رییس جمهور محترم و دولت مردمی ایشان انجام وظیفه نمایید.

مسلم است که ادامه توفیق خدمت در این سمت، مشروط به تداوم تقیدتان به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا