انتقام سخت از زبان دریادار تنگسیری

ریال نیوز : فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دشمنان مرتب پیغام می‌دهند اگر از دست انتقام سردار سلیمانی بردارید، فلان امتیاز را می‌دهیم و فلان تحریم را بر می داریم اما این خیالی باطل است.

به گزارش ریال نیوز، دریادار علیرضا تنگسیری در ضیافت افطاری وابستگان نیروی دریای سپاه در استان فارس گفت: امر جهاد در اسلام هیچ وقت کهنه نمی شود. یک رزمنده جهادی و انقلابی همیشه در حال جهاد است. دیروز در جهاد نظامی و امروز در عرصه جهاد کبیر و جهاد تبیین تکلیف داریم و باید مثل دیروز خستگی ناپذیر تلاش و مجاهدت کنیم.

وی افزود: وقتی عزت آفرینی و سربلندی نیروی دریایی سپاه را در مقابله با استکبار جهانی می‌شنویم، از صمیم قلب خوشحال می‌شویم چرا که تمام این عزت آفرینی ها و عزت مندی های بدست آمده، مرهون همان زحمات و تلاش ‌های مخلصانه شما است.

تنگسیری گفت: امروز همه ما موظفیم برای دفاع از انقلاب اسلامی و نظام عزیزمان با بالا بردن سطح آگاهی‌های لازم برای دفاع از انقلاب اسلامی در عرصه جنگ نرم، ظرفیت‌سازی کنیم و سبک و سیره شهدا را برای جوانان عزیز با تبیین واقعیت های انقلاب و بیانات رهبری با زبان خوش و حوصله انقلابی، شبهات و ابهامات تولید شده در جبهه فرهنگ لیبرال امریکایی و گمراه کننده غرب ، خنثی سازیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار کرد: دیروز خاکریز روبروی ما دشمن ظاهری بود موقعیت او را می دانستیم و به او هجوم می بردیم ولی امروز دشمن نامریی است خاکریزهای بی شماری دارد و باید با تدبیر او را زمین گیر و تلاش های او را خنثی کرد و این کار شدنی است.

تنگسیری تاکید کرد: اینها خیال می کردند توانسته‌اند شهید سلیمانی را از میان بردارند ولی مشاهده می‌کنید چقدر حاج قاسم در سراسر دنیا تکثیر شد. حالا هم مرتب پیغام می دهند اگر از دست انتقام حاج قاسم بکشید، فلان امتیاز را می‌دهیم و فلان تحریم را بر می داریم اما این خیالی باطل است. هم رهبری بر گرفتن انتقام تاکید دارند و هم فرمانده سپاه گفته است که انتقام حتمی است اما جا و مکان را ما تعیین می‌کنیم.

منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا