ایرانول سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفت

به گزارش ریال نیوز، دراین مراسم مهندس رزاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و یاد و خاطره شهدا بالاخص شهید سردار قاسم سلیمانی، گفت: امروز کشورمان، ایران در شرایط سخت اقتصادی قرار گرفته است و شرکت نفت ایرانول با توجه به نقش و جایگاه ویژه خود در اقتصاد کشور و بالاخص صنعت روانکار می‌تواند با اجرای برنامه‌های توسعه‌ای گام های موثری در جبهه اقتصادی بردارد.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری دربیانیه “گام دوم انقلاب” افزود: بر اساس این بیانیه بایستی از ظرفیت‌های بالقوه و مغفولی که در حوزه‌های مختلف اقتصادی وجود دارد به نحو احسن استفاده شود و شرکت نفت ایرانول ضمن شناسایی ظرفیت‌ها تمام تلاشش ر ا برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، بالابردن ظرفیت‌های تولید و فروش و کاهش خام فروشی به کار خواهد گرفت.
رزاقی همچنین تصریح کرد: ایرانول با در اختیار داشتن پالایشگاه روغن سازی در آبادان و تهران و شرکت روانکاران احیا سپاهان در اصفهان ظرفیت و پتانسیل این را دارد که بتواند یکی از بزرگترین مجموعه‌ها در عرضه و تولید محصول نهایی در کشور باشد.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیروی انسانی فعال و متعهد را مهم‌ترین و جدی‌ترین سرمایه شرکت نفت ایرانول عنوان کرد و گفت: مجموعه نیروی انسانی ایرانول بسیار خوب، قوی و کارآمد و دلسوز و متعهد است و ان‌شاالله با کمک شما کارکنان، جایگاه ایرانول را در مسیر صعود نگه خواهیم داشت.
در ادامه این مراسم از بازنشستگان این شرکت تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است؛ در یوم الله 12 بهمن، مدیرعامل شرکت نفت ایرانول به اتفاق جمعی از کارکنان و مدیران با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) با آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا