ایمنی در برابر کرونا با سیستم پاکسازی ایواز

به گزارش ریال نیوز به نقل از پایگاه خبری همت خبر، میلاد مدنی مدیرعامل شرکت رادیس و مدیر فروش و بازاریابی شرکت ایواز در تلویزیون اینترنتی ایران ریتیل شو در ادامه افزود: در هشت سال گذشته مک دونالد از این سیستم در آشپزخانه ها استفاده میکرد و مجتمع بام لند اولین مجتمع تجاری بود که سیستم پاکسازی هوا و سطوح شرکت در آن پیاده سازی شد.

وی بیان کرد: در حال حاضر سعی براین است که با این تکنولوژی بتوانیم کمکی کنیم که در فضاهای بسته یک ایمنی ایجاد شود و از این راه حداقل ویروس کرونا از راه هوا و سطوح آلوده انتقال داده نشود.

مدنی مطرح کرد: از راه هوا و سطح این سیستم کمک کننده است. در واقع تست هایی روی ویروس های سابق مثل H1N1 انجام شده است.

مدیرعامل شرکت رادیس در پاسخ به پرسشی درباره اینکه مکانیزم دستگاه های ایواز برای این ویروس کشی چیست، پاسخ داد: این دستگاه ها به مکان خاصی محدود نمی شود و در 3 رسته قرار می گیرند:

1- استفاده شخصی (فضای ماشین، میز کار و …) که به صورت آویز شخصی هم وجود دارد.

2- استفاده خانگی (فضاهای کوچک مثل اداره و خانه) 

3- رسته های اینداکت؛ برای فضاهای بزرگ با مراجعه کنندگان زیاد هستند (فرودگاه، بیمارستان و…) که با روشن شدن دستگاه به صورت هوشمند کار می کند.

مدنی درباره ویروس کرونا و تاثیر آن روی زندگی افراد گفت: کرونا اولین و آخرین موضوعی نیست که ما با آن درگیر هستیم و در کل آلودگی زیست محیطی یک ابر روندی است که از حالا به بعد وجود خواهد داشت و هر روز هم بیشتر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 11 =

دکمه بازگشت به بالا