بازدید رئیس کل دادگستری استان قزوین از شهرصنعتی البرز

ریال نیوز : همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، ربیس کل دادگستری استان قزوین به همراه رییس دادگستری ، دادستان و سایر مسولین اجرایی از چند شرکت تولیدی در شهرصنعتی البرز بازدید کرد.

 
 
به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، علی شعبانی در حاشیه این بازدیدها اظهار کرد: بر اساس سند تحول قضایی مجموعه قضایی استان‌ها موظف هستند در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اقدامات موثری انجام دهند.

وی ادامه داد : به همین منظور بعد از احصاء مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و بررسی آن در کارگروه اقتصاد مقاومتی، بازدیدهای میدانی نیز از این واحدها صورت می‌گیرد تا از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار بگیریم.

شعبانی افزود: در جریان این بازدیدها مدیران دستگاه‌های اجرایی و صنعتی نیز حضور دارند و تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های قانونی بخشی از مشکلات حوزه تولید و صنعت استان را مرتفع کنیم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین تصریح کرد: اغلب شرکت‌هایی که از آنها بازدید می‌کنیم در حوزه توسعه زیرساخت‌های خود نیاز به زمین مناسب دارند و برخی از آنها نیز با مشکلاتی در زمینه مالیات و دارایی، بانک و بیمه روبرو هستند.

گفتنی است ؛ رئیس کل دادگستری استان قزوین به همراه رییس دادگستری و دادستان و سایر مسولین اجرایی از شرکت خوشخواب تولید کننده محصولات خواب، شرکت فرآورده دارویی ژلاتین حلال تولید کننده ژلاتین  و شرکت کنتور سازی ایران تولیده کننده تجهیزات الکترونیکی بازدید گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا