بانک ایران زمین به بانک دیجیتال نزدیک تر شد

ریال نیوز : قائم مقام بانک ایران زمین: شعار بانک ایران زمین بانک دیجیتال بزودی محقق خواهد شد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مجتبی شیروانی، قائم مقام بانک ایران زمین که در سخنرانی خود در جمع مدیران با اشاره به این که افزایش سرمایه بانک ایران زمین به تأیید حوزه نظارت بانک مرکزی رسیده است، افزود: افزایش سرمایه از مبلغ ۴,۰۰۰ میلیارد ریال به ۲۰,۰۰۰ میلیارد ریال از محل آورده نقدی، اتفاقی بزرگ در تاریخ بانک ایران زمین است که می توان آثار مثبت بسیار مطلوبی در عملکرد بانک داشته باشد.

او افزایش قدرت تسهیلات دهی، پوشش انواع ریسک ها و افزایش قدرت چانه زنی و رقابت در بازار از جمله دستاوردهای مهم ناشی از افزایش سرمایه بانک خواند و خاطرنشان کرد: با تحقق این امر، ترازنامه بانک به اندازه کافی متوازن می شود.

عضو هیات مدیره بانک ایران زمین در ادامه به روزرسانی صورت های مالی بانک را گامی دیگر در جهت تحقق اهداف عالیه این نهاد خواند و افزود: با همراهی سهامداران و کمک بانک مرکزی، بانک ایران زمین به زودی در عرصه های جدید بانکداری حرفه وارد خواهد شد.

شیروانی همچنین چشم انداز بانک ایران زمین را تحقق شعار “بانک ایران زمین، بانک دیجیتال” دانست و افزود: تلاش ما ارائه سرویس های بانکی در قالبی نو همراه با فناوری روز دنیا است.

قائم مقام بانک ایران زمین، با اشاره به تغییراتی که در حوزه کسب و کار و ارائه خدمات مالی در کشور رخ داده است، گفت: عرصه کسب و کار در سالهای اخیر شاهد تغییرات زیادی در کشور بوده است که این امر نیازمند گذر صنعت بانکی از شیوه سنتی به سمت بانکداری دیجیتال است. مشتری امروز خواستار خدمات نوین برپایه تکنولوژی روز است.

وی اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک و با ثبت نهایی افزایش سرمایه، بانک ایران زمین بتواند نقش بیشتری در توسعه اقتصادی کشور، ارائه خدمات دیجیتال و نیز کمک به رفع موانع تولید داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا