بانک ملی به سامانه ” پل ” مجهز شد

ریال نیوز : راه اندازی سامانه پرداخت لحظه ای (پل) در بانک ملی ایران، انتقال وجه بین بانکی به صورت لحظه ای و از طریق حساب بانکی برای مشتریان فراهم شد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با هدف افزایش سهولت و امنیت در استفاده از خدمات انتقال وجه آنی بین بانکی، سامانه پل در این بانک راه اندازی شد تا بدین ترتیب تسویه پرداخت های لحظه ای با حجم انبوه و مبالغ خُرد در هر ساعتی از شبانه‌روز بر اساس شماره حساب و شبا برای مشتریان امکان پذیر شود.

بر خلاف سرویس کارت به کارت، انتقال وجه در سامانه پل بر اساس شماره حساب مبدأ و شماره شبای حساب مقصد صورت می گیرد که این امر ضریب امنیت تراکنش‌ها را افزایش می‌دهد و همچنین مبلغ کارمزد نیز بسیار کمتر است.

مشتریان بانک ملی ایران از این پس می‌توانند برای انتقال آنی مبالغ ۱۰۰ میلیون ریال یا کمتر به مقصد بانک‌های عضو سامانه پل، با استفاده از همراه بانک ملی و سامانه بام، به صورت آنی به انتقال وجه به حساب افراد در سایر بانک‌ ها اقدام کنند.

لازم به ذکر است، حواله پایا به جهت انتقال وجه در زمان‌های مشخصی از شبانه‌روز، گزینه مناسبی برای انتقال سریع پول نیست و در ساتنا نیز انتقال پول تنها در ساعات کاری بانکی انجام می شود در حالی که در سامانه پل، مشتری می‌تواند تا سقف 100 میلیون ریال را در هر ساعت از شبانه‌روز به حساب مقصد منتقل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا