بانک مهر ایران ششمین بانک سودده شد

ریال نیوز : بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه کشور موفق شد سود انباشته خود تا پایان ۶ ماهه سال ۱۴۰۰ را به ۱۵۱۹ میلیارد تومان برساند.

 

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در گزارشی که از سوی نهادهای رسمی منتشر شده، عملکرد ۲۷ بانک مورد بررسی قرار گرفته که ۱۲ بانک زیان‌ده و ۱۵ بانک سودده ارزیابی شده‌اند.

بر اساس این گزارش، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موفق شد سود انباشته خود تا پایان ۶ ماهه سال ۱۴۰۰ را به ۱۵۱۹ میلیارد تومان برساند. این در حالی است که در گزارش یاد شده، صورت‌های مالی ۹ ماهه اغلب بانک‌ها بررسی شده است.

اگر سود انباشته ۹ ماهه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به میزان ۲۰۶۰ میلیارد تومان آمار ملاک بررسی قرار می‌گرفت، این بانک در بین بانک‌های بررسی شده، رتبه چهارم را کسب می‌کرد.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حالی در بین سودده‌ترین بانک‌های کشور قرار دارد که بانک‌های نخست لیست یاد شده، همگی از بانک‌های تجاری هستند و ابزارهای مختلف بانکداری را در اختیار دارند و این امکان برایشان فراهم است تا از عقود مختلف اسلامی استفاده کرده و خدمات مختلف بانکی را به مشتریان خود ارائه کنند.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، بانک تخصصی قرض‌الحسنه است و همه تسهیلات پرداخت شده آن مبتنی بر این عقد مبارک می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا