برگزاری هجدهمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه در قزوین

ریال نیوز : هجدهمین نمایشگاه تخصصی گل، گیاه و گیاهان دارویی همزمان با جشنواره سوغات،صنایع دستی و هدایا در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش ریال نیوز ، احمد خورگامی، مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی قزوین اظهار کرد : هجدهمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه از روز دوشنبه 7 خرداد ماه آغاز می شود و رویکرد اصلی برگزاری این نمایشگاه ایجاد بستری مناسب برای علاقمندان و همشهریان عزیز به منظور آشنایی هر چه بیشتر با انواع گل و گیاه آپارتمانی، گیاهان دارویی، باغچه ای و تزئینی، انواع ادوات باغبانی اعم از نهاد ها، کود، سم و تجهیزات مورد نیاز می باشد.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از 100 مشارکت کننده از 11 استان کشور از روز دوشنبه 7 خرداد ماه آغاز  و تا روز جمعه 11 خرداد ماه دایر می باشد، زمان  بازدید این نمایشگاه نیز از ساعت 16 الی 22 می باشد.

خورگامی در پایان اضافه کرد : از تمامی همشهریان و علاقمندان به طبیعت و باغبانی دعوت می گردد تا با حضور در این نمایشگاه، با جدیدترین و به روز ترین گیاهان آپارتمانی، باغچه ای و تزئینی و همچنین سوغات و صنایع دستی دیگر استان های کشور  آشنا شوند و بار دیگر طبیعت را در دل نمایشگاه بین المللی قزوین احساس کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا