بزرگترین حراج حضوری اموال تملیکی برگزار شد

ریال نیوز : رئیس سازمان اموال تملیکی عنوان کرد: 400 پارتی کالا از مجموعه کالاهای مطرح شده در دومین حراج حضوری اموال منقول سازمان اموال تملیکی عرضه شد که از این میزان 174 پارتی معادل 380 میلیارد ریال کالا توسط متقاضیان خریداری شد.

 

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، دومین حراج حضوری این سازمان در سالجاری طبق جدول زمانبندی، روز گذشته مورخ 23 آذر ماه با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش در شهر تهران برگزار شد.

سید عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در این باره اظهار کرد: در راستای از سرگیری برگزاری حراج حضوری که امروز دومین مرحله آن در سالجاری برگزار شد، با اطلاع‌رسانی‌های گسترده‌ شاهد استقبال قابل توجهی از این حراج بودیم که امیدواریم با تداوم برگزاری حراج‌ها بخش قابل توجهی از کالاهای تحت تملک تعیین تکلیف شود. 

وی  ضمن اشاره به عرضه 1127 پارتی کالا در دومین حراج  اموال منقول تملیکی عنوان کرد: از تعداد 400 پارتی عنوان شده در حراج حضوری معادل 174 پارتی به ارزش 380 میلیارد ریال بفروش رسید که نسبت به حراج ماه گذشته 192 درصد رشد داشته است و همچنین قیمت کالاهای بفروش رفته در حراج 62 درصد بالاتر از قیمت پایه کارشناسی بوده است.

این مقام مسئول گفت: با توجه به استقبال بی نظیر هموطنان عزیز در صدد هستیم 1100 تخته فرش و گلیم دستبافت ایرانی را طی حراجی فوق العاده در نیمه اول دیماه سالجاری عرضه نماییم.

اجتهادی افزود: تمام حراج‌های  برگزار شده تا کنون بصورت حضوری بوده و در تلاش هستیم به منظور مشارکت بیشتر مردم به زودی از سامانه حراج الکترونیکی سازمان اموال تملیکی رونمایی‌ کنیم. با راه‌اندازی این سامانه امکان خرده فروشی و عمده فروشی اموال منقول فراهم خواهد شد که باعث می‌شود با حذف واسطه‌ها، کالا به دست مصرف کننده نهایی برسد.

رئیس سازمان اموال تملیکی با بیان این که مرحله سوم حراج حضوری در تاریخ 25 دیماه سالجاری برگزار خواهد شد تصریح کرد: طبق جدول زمان‌بندی تا پایان سالجاری حداقل سه حراج حضوری دیگر برگزار خواهد شد که علاوه‌ بر آن در تلاش هستیم تعداد مزایده‌های الکترونیکی و حراج‌های حضوری را نیز افزایش دهیم. متقاضیان شرکت در این مزایده‌ها می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان اموال تملیکی به آدرس www.tamliki.ir مراجعه نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا