تفاهم نامه آموزشي سازمان اموال تمليكي و دانشگاه فني و حرفه اي منعقد مي شود

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی حرفه ای کشور با محمد علی افتخاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی دیدار و گفتگو کرد.
افتخاری در این دیدار با تاکید بر اینکه وظایف این سازمان در تعیین تکلیف اموال تملک شده، تخصصی بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است، اظهار داشت: در بسیاری از حوزه های کاری ارتقاء و به روز رسانی آموزش نیروی کار به صورت تخصصی و حرفه ای در دستور کار قرار دارد که برای این منظور می‌توان از ظرفیت و توانمندی دانشگاه فنی حرفه‌ای بهره برد.
وی افزود: دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و سازمان اموال تملیکی می توانند همکاری دو جانبه در بهبود آموزش نیروی کار و پژوهش در راستای نیل به اهداف عالی کشور داشته باشند.
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی با اشاره به فعال سازی ۳۱۰ کارگاه فنی حرفه‌ای با واگذاری حدود ۵۰۰ خودروی سواری متروکه در سال ۹۶ که برای گرفتن مجوزهای استاندارد مشکل داشتند، یادآور شد: از این تعداد خودرو ۱۵۰ دستگاه خودرو به دانشگاه فنی و حرفه‌ای و ۳۵۰ خودرو نیز به سازمان فنی و حرفه ای واگذار شد. این اقدام در راستای ارتقای سطح آموزش های عملی و مهارتی و نیز مهندسی معکوس صورت گرفت.
وی ادامه داد: سازمان اموال تملیکی آمادگی دارد که در حوزه آموزش و پرورش جوانان و دانشجویان کشور با در اختیار قرار دادن تجهیزات کارگاهی به منظور ارتقای سطح کیفی و مهارتی آموزش ها به این دانشگاه کمک نماید تا در آینده نزدیک شاهد به حرکت درآمدن چرخ های اقتصاد کشور به دست با کفایت جوانان باشیم.
در پایان جلسه رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن تشکر از حمایت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، برای همکاری های دو جانبه آموزشی و پژوهشی اعلام آمادگی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا