تقدیر از کارکنان HSE ایرانول به مناسبت روز آتش‌نشان

ریال نیوز : پرسنل واحد HSE در پالایشگاه روغن سازی تهران با حضور مدیر عامل و سایر مدیران شرکت ایرانول به مناسبت روز آتش‌نشان تقدیر شدند.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ایرانول ،به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی مراسم تقدیر از پرسنل واحد HSE در پالایشگاه روغن سازی تهران با حضور مدیر عامل و سایر مدیران این شرکت برگزار شد.

محمد زارع پور اشکذری، مدیر عامل شرکت نفت ایرانول در این دیدار صمیمانه ضمن تقدیر از تلاش های شبانه‌روزی پرسنل و مدیریت این واحد اظهار داشت: امروز بر خود می‌بالیم مردانی از جنس شجاعت، ایثار و گذشت در خانواده بزرگ ایرانول حضور دارند. که با حماسه آفرینی های خود در نبرد با شعله های خانمان سوز، جوانه های امید را از بستر خاکسترها می رویانند.

وی افزود: اولویت اول ما در اجرایی کلیه پروژه ها در شرکت رعایت مسایل ایمنی است و امیدوارم هیچ گاه حادثه ای در شرکت  بوجود نیاید و همچنین با تلاش و همدلی شما عزیزان شاهد شکوفایی بیش از پیش شرکت نفت ایرانول باشیم.

در این مراسم حسینی معاونت تولید و بهره برداری، طایفه مدیرپالایشگاه تهران و یارمحمدی سرپرست منابع انسانی نیز از زحمات پرسنل آتش نشانی تقدیر و تشکر کردند.

در خاتمه مراسم با اهدای هدایا و لوح تقدیر از پرسنل خدوم این واحد تقدیر بعمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا