تقدیر رئیس سازمان اموال تملیکی از انتصاب محسنی اژه ای

ریال نیوز : رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: شفافیت در انجام امور و صداقت در گفتار و کردار از ویژگی‌های بارز حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای است که می‌تواند همانند دوره‌های قبل این قوه را در جهت تحول و عدالت یاری دهد.

به گزارش ریال نیوز ، محمدعلی افتخاری ، انتصاب غلامحسین محسنی‌اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه، بجا و شایسته دانست و ضمن تبریک به رئیس جدید دستگاه قضا، وی را باتجربه، بادانش، کارآمد و دارای کارنامه در مسئولیت‌های مهم امنیتی و قضائی توصیف کرد.

وی اظهار داشت: شفافیت در انجام امور و صداقت در گفتار و کردار از ویژگی‌های بارز حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای است که می‌تواند همانند دوره‌های قبل این قوه را در جهت تحول و عدالت یاری دهد.

افتخاری با اشاره به ارتباط نزدیک و همکاری دستگاه قضا با سازمان اموال تملیکی برای تسریع در صدور آراء قضایی اموال قاچاق و تملیکی افزود: حال که آیت‌الله رئیسی با رأی ملت ایران در جایگاه ریاست جمهوری اسلامی ایران قرار دارد امیدواریم باب همکاری که از دوره گذشته گشوده شد و توانست آثار و برکات متعددی برای کشور و صاحبان کالا داشته باشد در دوره جدید، با درایت و تدبیر ایشان مسیر تعیین تکلیف سریع و صحیح اموال تحت تملک دولت ادامه یابد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بسترسازی شفافیت و دسترسی آزاد به اطلاعات، راه‌اندازی بخش قاچاق سامانه جامع اموال تملیکی، رشد ۳۰۰ درصدی تعیین تکلیف اموال نسبت به مدت مشابه سال قبل، ایجاد اولین پایانه کانتینری اموال متروکه، اتصال سیستمی انبار‌های اموال تملیکی، ارتباط سیستمی اموال تملیکی با سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان غذا و دارو برای دریافت مجوز‌های لازم و تشکیل بیش از ۱۵ کارگروه تخصصی در زمینه‌های مختلف برای برون‌رفت از مشکلات را ناشی از مساعدت و همکاری میان سازمان اموال تملیکی و قوه قضائیه در سه ماهه نخست سال جاری دانست.

افتخاری افزود: در جهت ساماندهی انبار‌های اموال تملیکی، مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تسریع در صدور آرای قطعی قضایی و همچنین به حرکت درآمدن چرخ اقتصاد کشور ادامه این همکاری‌ها امری ضروری قلمداد می‌شود.

منبع: خبرگزاری میزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا