تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در پساکرونا

ریال نیوز : نماینده جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری، اهم اقدامات انجام‌گرفته از سوی ایران برای بازیابی گردشگری در پساکرونا و دیگر اقدامات تخصصی در راستای توسعه گردشگری کشور را تشریح کرد.

به گزارش ریال نیوز، سعیده نظری ـ رییس گروه همکاری‌های تخصصی بین‌المللی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ـ که همراه علی‌اصغر شالبافیان ـ معاون گردشگری کشور ـ برای حضور در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور اسپانیا سفر کرده است، درباره تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در پساکرونا و به‌روزرسانی دانش گردشگری بخش خصوصی گردشگری به‌ویژه اعضای وابسته ایرانی سازمان جهانی گردشگری گزارشی را در اختیار  کمیته‌های تخصصی‌ای که در حاشیه بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی UNWTO تشکیل شد، گذاشت.

نماینده ایران همچنین در کمیته‌های آموزش آنلاین و تدوین کُد بین‌المللی حمایت از گردشگران ICPT و کمیته مجموعه اعضای وابسته حضور داشت و نقطه نظرات جمهوری اسلامی ایران و تلاش کشور در  این بخش‌ها، به ویژه به‌روزرسانی و بازنگری عناوین و سرفصل‌های آموزشی گردشگری را ارائه و تشریح کرد.

در یک‌صد و چهارمین نشست شورای اجرایی این سازمان که با حضور رییس گروه همکاری‌های تخصصی بین‌المللی معاونت گردشگری برگزار شد، گزارش دبیرخانه UNWTO در بخش‌های منابع انسانی، مالی، آموزش، کد اخلاق و غیره مورد بررسی قرار گرفت.

یک‌صد و چهارمین نشست شورای اجرایی و بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی با حضور نمایندگان ۱۳۵ کشور از جمله ایران هم‌اکنون در مادرید اسپانیا درحال برگزاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا