جزئیات مزایده فوق العاده الکترونیکی اموال تملیکی اعلام شد

ریال نیوز : معاون اموال منقول سازمان اموال تملیکی جزئیات مزایده فوق‌العاده الکترونیکی را اعلام کرد

 

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول این سازمان از برگزاری مزایده سراسري فوق‌العاده الکترونیکی در اوایل اسفند ماه سالجاری خبر داد.

وی در این باره اظهار کرد: در راستای تسریع در تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارها، سازمان اموال تملیکی در نظر دارد کالاهای تحت اختیار خود را طی یک مزایده فوق‌العاده سراسري الکترونیکی به شماره 561، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت به فروش برساند. 

 

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی ضمن اشاره به برگزاری مزایده مذکور از تاریخ يكم لغايت هفتم اسفند ماه سالجاری، به بیان جزئیات آن پرداخت و عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند از ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 01/12/1400 لغایت ساعت 24 روز شنبه مورخ  1400/12/07جهت دریافت اطلاعات فهرست کالاها و شرایط و همچنین رویت کالاهای مطرح در مزایده و ارایه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir  مراجعه کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: قيمت هاي پيشنهادي نیز ساعت 10 روز دو‌شنبه مورخ 1400/12/09در محل ستاد مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

غلامی تاکید کرد که شرکت‌کنندگان در مزایده می‌بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا