جشنواره اپلیکیشن هپ به نیمه راه رسید

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، برای شرکت در جشنواره اپلیکیشن هپ که از دوم آذرماه آغاز شده، تنها تا دوم دی ماه فرصت باقی است.

در طول برگزاری این جشنواره، نوجوانان می توانند با نصب اپلیکیشن هپ، در آن شرکت کرده و به قید قرعه از جوایز ارزنده ای شامل کمک هزینه خرید چهار عدد کنسول بازی PS4 هر کدام به ارزش ١00 میلیون ریال، کمک هزینه خرید ١٠ عدد گوشی تلفن همراه هر یک به ارزش 60 میلیون ریال و کمک هزینه خرید ٥٠ عدد ساعت هوشمند هر یک به ارزش 10 میلیون ریال برخوردار شوند.

علاقه مندان به نصب اپلیکیشن هپ می توانند این اپلیکیشن را از طریق سایت بانک ملی ایران و استورهای بازار، مایکت و چارخونه دانلود كنند.

روش دیگر برای دریافت لینک نصب اپلیکیشن هپ، ارسال عدد 2 به شماره 100005566 است.

اپلیکیشن هپ جدیدترین محصول کانون جوانه های بانک ملی ایران و یک اپلیکیشن آموزشی-سرگرمی است که با توجه به نیاز نوجوانان به فراگیری دانش اقتصادی و با هدف پرورش هوش مالی آنها، در اختیار کاربران قرار گرفته است و در بخش های مختلفی مانند مدرسه اقتصاد، مدرسه هوش مصنوعی، مدرسه کسب و کار، مدرسه شهروندی، مدرسه مشاوره و هدایت تحصیلی، همیار پلیس، کتابخانه دیجیتال، بازی و انیمیشن و … مطالب مفید و متنوعی را ارايه مي كند.

کاربران اپلیکیشن هپ، پس از نصب و فعالسازی آن، علاوه بر شرکت در این جشنواره، می توانند با افتتاح حساب در یکی از شعب بانک ملی ایران و ثبت شماره حساب خود در اپلیکیشن، امتیازاتشان را افزایش داده و برای شرکت در جشنواره های آتی کانون جوانه ها نیز آماده شوند.

همچنین کاربرانی که قبلا عضو کانون جوانه های بانک ملی ایران بوده اند، می توانند با مراجعه به قسمت کانون جوانه ها در بخش پروفایل اپلیکیشن، امتیازات خود را از سایت کانون به اپلیکیشن هپ منتقل کنند.

لازم به ذکر است، پس از پایان این جشنواره، کانون جوانه های بانک ملی ایران جشنواره های دیگری را برای کاربران فعال اپلیکیشن هپ در دستور کار خود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا