حضور بیمه ایران در نمایشگاه انرژی کیش

ریال نیوز : نخستین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، سوم آبان جاری با حضور سعید محمد دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دبیران مناطق آزاد ، مدیران حوزه انرژی ، بانک و بیمه افتتاح شد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، آئین گشایش این نمایشگاه سوم آبان 1400 با حضور مسئولان ارشد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران عامل مناطق آزاد کشور در مرکز همایش های بین المللی برپا و پس از آن نیز نمایشگاه ساعت ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه های کیش افتتاح شد.

سعید محمد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد از جمله مقامات حاضر در نمایشگاه بود که ضمن حضور در غرفه بیمه ایران، با توضیحات مدیر مجتمع تخصصی ولیعصر (شعبه ویژه بیمه های انرژی) بیمه ایران با نقش و خدمات این شرکت و توانمندی های تخصصی آن در این حوزه آشنا شد و در جریان خسارت های مهم پرداخت شده قرار گرفت.

علیرضا آموزگار مدیر مجتمع تخصصی بیمه های انرژی بیمه ایران هدف از حضور دراین نمایشگاه را آشنا ساختن سرمایه گذاران داخلی و بین المللی این حوزه با خدمات بیمه ایران و مذاکره و رایزنی با مدیران و فعالان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی برای همکاری بیشتر و نیز اجرای برنامه های پیش بینی شده مجتمع در نمایشگاه، مذاکره با مدیران و مسئولان شرکت کننده در نمایشگاه و توسعه بازار سایر رشته های بیمه ای عنوان کرد.

وی حضور در نمایشگاه را فرصت مناسبی برای ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران و مسئولان حوزه انرژی دانست که ظرفیتهای بالقوه مناسبی برای حفظ مشتریان و جذب پرتفوهای جدید دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا