حضور فعال بیمه ایران در سیزدهمین نمایشگاه فولاد

ریال نیوز : شرکت سهامی بیمه ایران حضوری فعال و گسترده در سیزدهمین نمایشگاه صنعت فولاد کشور داشت.

به گزارش ریال نیوز، سید محمد حسینی ، مدیرکل بیمه ایران استان هرمزگان، برگزاری این نمایشگاه را درجهت ترویج و توسعه فرهنگ بیمه و همچنین تبادل دانش و اطلاعات فعالان حوزه صنعت فولاد کشور مفید ارزیابی کرد و اظهار داشت: آشنا ساختن سرمایه گذاران داخلی و بین المللی صنایع فولادی با خدمات گسترده بیمه ایران برای دسترسی سریع و خرید پوشش های بیمه ای مورد نیاز سرمایه گذاران و فعالان صنعت فولاد یکی از مهمترین اهداف ما، برای حضور دراین نمایشگاه بود.

وی در ادامه افزود : بیمه ایران برای ایجاد امنیت و آرامش سرمایه گذاران و صنعتگران، همواره در رویدادهای مهم اقتصادی حضوری فعال دارد تا با ارائه پوشش های بیمه ای، زمینه ای را برای توسعه سرمایه گذاری در صنایع فراهم نماید. از اینرو یکی از سیاست های کلان بیمه ایران، نوآوری وتولید بیمه نامه های جدید است تا در زمان بروز حادثه بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن تعهدات خود را انجام دهد.

مرتضی یزد خواستی عضو هیات مدیره شرکت ذوب آهن اصفهان در این نمایشگاه ، ضمن بازدید از غرفه بیمه ایران، در خصوص همکاری صنعت بیمه و صنایع فولاد اظهار داشت: فعالیت ها، طرح ها، پروژه ها و سرمایه گذاری های این صنعت پر ریسک بوده و باید بین ما و بیمه گران اعتماد و اطمینان خاطر دو طرفه وجود داشته باشد. در کنار موضوع بسیار مهم اعتماد، مشارکت و تبادل دانش فنی با دانش بیمه گری نیز اهمیت زیادی دارد. به همین جهت پیشنهاد می کنم بیمه ایران بعنوان لیدر صنعت بیمه کشور، دوره های آموزشی برای مدیران صنایع فولادی برگزار نماید تا مدیران با رشته های مختلف بیمه ای آشنا شده و با آگاهی کامل، بهترین انتخاب را هنگام خرید بیمه‌ موردنظرشان داشته باشند.

گفتنی است: سیزدهمین نمایشگاه صنعت فولاد کشور با موضوع «چالش ها و راهکارهای صنعت فولاد در دوران پسا کرونا» با حضور 250 شرکت داخلی و 25 شرکت خارجی در تاریخ 23 الی 25 آذر ماه 1400 تحت عنوان سمپوزیوم فولاد 1400 توسط انجمن آهن و فولاد ایران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کیش برگزار شد.

دراین نمایشگاه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و تجربیات علمی و فنی صنعت فولاد عرضه گردید. هدف از برگزاری نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد، ایجاد زمینه مساعد برای برقراری ارتباط میان دست اندر کاران صنعت فولاد کشور با اساتید و دانشجویان، محققین و شرکت های مرتبط با این صنعت در جهت تبادل نظر به منظور رفع مشکلات موجود و توسعه هر چه بیشتر این صنعت با انجام مشاوره و آشنائی با آخرین دستاوردهای پژوهشی، فناوری و تجهیزاتی صنعت فولاد کشور بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا