حضور وزیر صمت و رئیس سازمان تجارت در کنفرانس ابوظبی

ریال نیوز : معاون کسب و کارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به آغاز کنفرانس وزارتی سازمان تجارت جهانی در ابوظبی  و اهمیت آن از حضور وزیر صمت، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و برخی دیگر از مدیران و فعالان عرصه تجارت کشور در این کنفرانس خبر داد.

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، سیدمحمد صادق قنادزاده با بیان اینکه ابوظبی میزبان فعالیت‌های سیزدهمین کنفرانس وزارتی سازمان تجارت جهانی با حضور 175 هیات است، گفت: وزرای بازرگانی و مسئولان بلندپایه‌ای از سراسر جهان در این کنفرانس حضور دارند و درباره قوانین و مقررات حاکم بر فعالیت‌های تجارت جهانی و بازسازی آینده آن رایزنی خواهند کرد.

به گفته او فعالیت‌های سیزدهمین کنفرانس سازمان تجارت جهانی امروز در ابوظبی آغاز شد و تا 29 فوریه ادامه خواهد داشت.

قنادزاده افزود: حاضران در کنفرانس وزارتی سازمان تجارت جهانی، به دنبال استفاده از دستاوردهای دوازدهمین کنفرانس تجارت جهانی هستند که دستاوردهای بزرگی در حوزه شیلات، امنیت غذایی و تجارت الکترونیک بود.

معاون ارتقای کسب و کارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اینکه سازمان تجارت جهانی، در سال 1995 تاسیس شده و ناظر بر قوانین و مقررات تجارت جهانی است، ادامه داد : کنفرانس وزارتی تجارت جهانی نیز هر دو سال یک بار برای تصمیم‌گیری و با هدف بررسی و نوسازی و گسترش معاهده‌هایی که نظام تجارت جهانی را شکل می‌دهد، برگزار می‌شود.

گفتنی است عباس علی‌آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت ايران به همراه مهدی ضیغمی، معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ايران و همچنين رضا عامري سفير ايران در امارات و برخي از مشاوران و مديران ذي‌ربط وزارت صمت و وزارت امور خارجه در این کنفرانس وزیر صمت را همراهي کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا