دستياران مربی خارجی تیم ملی هندبال ایران معرفی شدند

ریال نیوز : پاکدل منافع ملی را بیشتر از هرچیز دیگری دوست دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ریال نیوز؛ صبح روز پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه وسلین وویوویچ سرمربی اروپایی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران دستیاران ایرانی خود را انتخاب کرد تا دو مربی ایرانی او را در اردوها و مسابقات قهرمانی جهان همراهی کنند.

حمید صادق شاه نشین مربی جوان و با دانش هندبال کشورمان که پیش از این هدایت تیم ملی امید را برعهده داشت و همراه با تیم ذوب آهن اصفهان در سی وچهارمین دوره لیگ برتر با سبز پوشان اصفهانی بر جایگاه سوم لیگ ایستاد و شهداد مرتجی مربی اصفهانی که با سپاهان نوین در فصل ۱۴۰۰ لیگ برتر هندبال خوش درخشید به عنوان دستیاران وویوویچ معرفی شدند.

این انتخاب شایسته از سوی مربی اروپایی و موافقت رئیس جوان فدراسیون هندبال یعنی علیرضا پاکدل نشان داد که منافع ملی، درخشش تیم ملی بیشتر از هر چیزی برای او مهم است و فشارهای داخلی اصلا نمی‌تواند نظر رئیس فدراسیون را عوض کند.

البته که رئیس جوان با انتصاب های درست و اداره صحیح فدراسیون پیش از این شایستگی خود را به خانواده هندبال و ورزش کشور ثابت کرده بود چرا که پاکدل در آخرین تغییرات سید رضا مهدوی ریاست هیات هندبال استان کرمان را به عنوان مدیرتیم های ملی هندبال معرفی کرد تا بار دیگر توانمندی و قدرت تصمیم‌گیری خود را به همگی نشان دهد.

هرچند نباید از دیگر خبر خوش سال ۱۴۰۱ یعنی انتصاب روح الله اکرمی نیا به عنوان مدیر اجرایی فدراسیون هندبال به راحتی گذر کرد.

به هرحال اولین اردو تیم ملی بزرگسالان در سال ۱۴۰۱ عصر امروز پنج شنبه به میزبانی تهران برگزار می‌شود تا برترین های هندبال ایران برای حضور در ترکیب نهایی تیم ملی تلاش کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا