دفاع نماینده ساوجبلاغ از برنامه های محرابیان

ریال نیوز : نماینده ساوجبلاغ با تشریح موانع پیش روی وزیر نیرو در دولت آقای رئیسی و مشکلات حوزه نیرو، نسبت به برنامه های محرابیان برای وزارت نیرو ابزار امیدواری کرده و موفقیت این وزارتخانه را در صورت اجرای برنامه های ایشان پیش بینی کرد.

به گزارش ریال نیوز ، علی حدادی ،نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی درباره کابینه دولت ابراهیم رئیسی اظهار کرد:  اکثریت نیرو های کابینه از نیروهای توانمند،‌ علمی و جوان های عزیزی هستند که می توانند کارآمدی لازم را در دولت مردمی داشته باشند.
وی افزود: برنامه کلی و کلیاتی که ارائه شده برنامه های خوبی هست و ما توانمندی خوبی را می بینیم.  ما کارآمد سازی را در دولت مردمی و قوی آقای رئیسی انتظار داریم؛  کارآمد سازی زمانی هست که از افراد قوی، کارآمد و برنامه محور که بتوانند در مسیر توسعه کشور و پیشرفت حرکت‌های خوبی انجام بدهند‌‌ استفاده شود.
حدادی در ادامه به تشریح مشکلات و چالش های وزارت خانه پرداخت و گفت: مشکلات جدیدی که وزارت نیرو با آن درگیر هست، مشکلات تولید انرژی است؛ ما امروز مشکل کمبود برق داریم. چه نیروگاه ها که باید فعال میشدند و باید در مدار تولید قرار می گرفتند، چه سوخت نیرو گاه ها که باید تامین میشد.
ما در تامین و تولید برق در سطح کشور در ۸ سال گذشته کم کاری های جدی را شاهد بودیم که مشکلات جدی را ایجاد کرده است.
نماینده ساوجبلاغ ادامه داد: در بخش آب هم به همین سبک؛ پیش بینی های دقیق و کاملی باید انجام میشد‌ که نشد.  متاسفانه برنامه خوبی در بخش آب از دولت سابق ندیدیم و عملا مشکلات زیادی چه در شهر ها و روستا ها و چه در  آب شرب داشتیم.  مخصوصا در بخش کشاورزی که با مشکل کمبود آب برای زمین های کشاورزی مواجه بودیم.
وی افزود: ما در جلساتی که در کمیسیون داشتیم، با آقای محرابیان صحبت کردیم.
بنده با توجه به شناختی که از ایشان داشتم از توانمندی هایشان مطلع هستم.
اما به هر حال وزارت خانه  کار سختی در پیش دارد، و باید شیوه جدی را به کار بگیرد.
حدادی خاطرنشان کرد: کمبود انرژی الان در سطح کشور مشهود هست؛ چه در سطح شهر، چه در اصناف و چه در کارگاه های تولید که مشکل جدی برق را دارند.
نماینده ساوجبلاغ درباره برنامه های وزیر پیشنهادی نیرو اظهار داشت: محرابیان برنامه هایی ارائه دادند برای تامین و تولید انرژی‌ که برنامه های خوبی بوده و اگر اجرایی بشود، که ایشان قول دادند اجرایی شود، موفقیت به همراه خواهد داشت. ایشان باید با روحیه جهادی و انقلابی وارد صحنه شده و نیرو های مستعد و نیروی جوانی که توانمند هست را به کار بگیرند؛ باید تعیین و تکلیف  در همه بخش هایی که در این سالها تنبلی در آن صورت گرفته انجام شود و این زمانی میسر خواهد بود که آقای محرابیان از تمام ظرفیت های موثر استفاده کند.
حدادی در پایان گفت:  بر همین مبنا اگر حرکت کنند، نظر من با ایشان موافق هست. اما همان طور که امروز از ایشان به عنوان وزیر انقلابی و وزیری که پای کار هست نام برده می شود و برنامه خوبی هم ارائه دادند، فردا از ایشان انتظار کارآمد سازی وزارت خانه خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا