روزنامه ” خراسان شمالی ” تعطیل شد

ریال نیوز : روزنامه خراسان شمالی پس از حدود ۱۷ سال فعالیت، از این پس دیگر منتشر نخواهد شد.

علی ولی زاده، سردبیر استانی روزنامه خراسان شمالی ضمن تایید خبر تعطیلی این روزنامه به خبرنگار ایسنا گفت: آخرین نسخه اینترنتی روزنامه خراسان شمالی روز سه شنبه، ۱۶ شهریور ماه منتشر شد و بعد از آن ما انتشار نداشتیم تا اینکه از روز شنبه، ۲۰ شهریور ماه برای روزنامه ما رسماً اعلام تعطیلی شده است.

او دلیل اصلی تعطیلی روزنامه خراسان شمالی را مسئله مالی عنوان کرد و گفت: مسئله اصلی ما برای تعطیلی روزنامه، تامین هزینه های مالی بود. در این مدت نیز راه هایی را که می توانستیم از لحاظ صرفه جویی انجام بدهیم دریغ نکردیم ولی متاسفانه نتوانستیم مخارج لازم را برای ادامه فعالیت روزنامه تامین کنیم و مجبور به تعطیلی شدیم.

ولی زاده همچنین خاطرنشان کرد: روزنامه خراسان شمالی علاوه بر عدم انتشار کاغذی، از این پس به شکل اینترنتی هم منتشر نخواهد شد؛ به دلیل اینکه به خاطر مسائل مالی پرسنلی نداریم که بخواهیم فعالیت اینترنتی داشته باشیم و فکر نمی‌کنم مشکل مالی روزنامه به این زودی ها حل شود.

سردبیر استانی روزنامه خراسان شمالی در پایان تصریح کرد: متاسفانه در این استان رسانه ها مدافع ندارند. در استان ما فقط یک روز نامه مکتوب منتشر می‌شد که آن هم خراسان شمالی بود که تعطیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا